Aktywny senior

Aktywny senior

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Naturalny sposób na utrzymanie dobrej formy w starszym wieku. Aktywny senior to program ułożony specjalnie dla osób w podeszłym wieku, które nie chcą rezygnować ze swoich pasji. Poszczególne preparaty wchodzące w jego skład, pozwalają osobom starszym czuć się pełnymi wigoru przez cały dzień. Dostarczają im też składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji starszego organizmu. Oznacza to, że osoba starsza może funkcjonować przez cały dzień nie tracąc energii, nie zaburzając przy tym rytmu jego funkcjonowania.

Kluczowe korzyści

  • Zdrowa alternatywa dla tradycyjnego posiłku;
  • Alternatywa dla filiżanki kawy czy innych sposobów na wyrównanie poziomu energii;
  • Łatwe i szybkie przygotowanie;
  • Kompleks składników odżywczych niezbędnych do utrzymania dobrej formy w starszym wieku;
  • Regeneracja i wyrównanie poziomu wapnia;
  • Wzmocnienie kości;
  • Szybki i bezpieczny sposób na utrzymanie odpowiedniej masy ciała i poziomu tkanki tłuszczowej.

Co to oznacza dla Ciebie?

Osoby w podeszłym wieku wcale nie muszą spędzać całego dnia w fotelu z książką czy przed telewizorem. Ich życie może wyglądać zupełnie inaczej. Wystarczy, że zaczną dzień od pożywnego śniadania, a w chwili gdy poczują spadek energii, szybko go zniwelują wybierając smaczną alternatywę dla filiżanki kawy. To wszystko osiągną dzięki specjalnie przygotowanemu dla nich programowi Aktywny senior.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy

Formuła 1 jest idealnym produktem dla osób, które zdają sobie sprawę z konieczności troski o własne zdrowie. Stanowi ona szybki w przygotowaniu i zdrowy posiłek , zapewniający odpowiednie odżywianie każdego dnia.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna 50g

Odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.
 Xtra-Cal

Xtra Cal

Wapniowy suplement w tabletkach uzupełniony dodatkiem witamin i ziół. Xtra Cal Herbalife to najbardziej skoncentrowana i najczystsza forma łatwoprzyswajalnego przez ustrój ludzki wapnia. Dla lepszego działania, preparat uzupełniony został o dodatek witamin oraz ziół ważnych dla naszego organizmu.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl