Balsam do ciała SPF15

Balsam do ciała SPF15

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Podwójna ochrona dla Twojej zmęczonej i zaniedbanej skóry. Preparat do codziennej pielęgnacji skóry z wyciągami z cytrusów. Dzięki temu kosmetykowi, ochronisz swoją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które w nadmiarze mogą powodować jej wysuszenie oraz przyspieszyć procesy starzenia. Wesprzesz też ją w walce z wolnymi rodnikami. Lekka konsystencja balsamu sprawia, że korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność.

Witamina C

Odgrywa istotną rolę w produkcji kolagenu. Udowodniono, że reguluje pigmentację i wspomaga system odpornościowy skóry. Pomaga zwiększyć zawartość wilgoci w skórze poprzez stymulację odnowy komórkowej i sprzyja zmniejszaniu oznak przedwczesnego starzenia się. Poprawia strukturę warstwy rogowej, a tym samym wzmacnia funkcje obronne skóry i zapobiega wysuszeniu skóry (utracie wody). Zmniejsza przebarwienia i plamy. Chroni przed działaniem wolnych rodników i zapobiega starzeniu się skóry. Wywiera znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i złuszczanie naskórka. Chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

Kluczowe korzyści

 • Naturalne źródło antyoksydantów;
 • Doskonałe nawilżenie skóry;
 • Usunięcie efektu zmęczonej skóry;
 • Ochrona przed działaniem promieni słonecznych;
 • Szybkie wchłanianie i natychmiastowe działanie;
 • Przyjemna lekka konsystencja;
 • Nie pozostawia tłustych obszarów na skórze;
 • Poprawa kolorytu skóry;
 • Naturalne składniki przyjazne dla skóry;
 • Ochrona skóry przed przedwczesnym starzeniem i stresem;
 • Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Co to oznacza dla Ciebie?

Kosmetyk charakteryzuje się dodatkowo przyjemnym cytrynowym zapachem, a powstał na bazie najwyższej jakości witaminy C. Czysta, promienna skóra uwidacznia dobre samopoczucie i jest związana ze zdrowym życiem. Jednak, u wielu z nas, nasza skóra cierpi z powodu efektów stresującego życia, niezdrowej diety lub czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenie środowiska. Wszystkie te czynniki odbijają się na naszej delikatnej skórze, pozostawiając ją matową i zniszczoną.

Opakowanie: 200 ml

Jak stosować

Balsam nadaje się do codziennego stosowania. Tuż po kąpieli zaleca się nałożenie jego cienkiej warstwy na obszar całego ciała i delikatne wmasowanie. Najlepiej okrężnymi ruchami.

Naprawiaj i chroń swoją skórę

Napięcie fizyczne albo czynniki zewnętrzne takie jak promienie UV, dym papierosowy czy pestycydy mogą powodować tworzenie się wolnych rodników. Wolne rodniki w organizmie prowadzą do niszczenia komórek i mogą powodować przyspieszenie starzenia. Antyoksydanty mogą zminimalizować negatywny wpływ wolnych rodników i opóźniać procesy starzenia. Wśród produktów pielęgnacyjnych Herbalife znajduje się nietłusty balsam do rąk i ciała z chroniącym przed słońcem czynnikiem SPF 15. Jest bogaty w antyoksydanty i pomaga chronić skórę. Oczyść swoją twarz oczyszczającym żelem do twarzy o subtelnym cytrynowym zapachu. Dla uzyskania prawdziwie gładkiej i miękkiej skóry, stosuj żel-krem Radiant C.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl