Balsam złuszczający do ciała

Balsam złuszczający do ciała

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Doskonałe serum przeciwko cellulitowi. Cellulit to największa zmora kobiet i to w każdym wieku. Co ciekawsze, może on pojawiać się nie tylko u osób z nadwagą, ale również u zupełnie szczupłych kobiet. Jak to możliwe? Za wszystko odpowiedzialna jest niewłaściwa dieta, która powoduje gromadzenie się w organizmie toksyn odpowiedzialnych właśnie za pojawianie się skórki pomarańczowej. Dzięki produktowi od Herbalife jakim jest Balsam Złuszczający do Ciała, problem cellulitu zniknie na zawsze! Preparat bogaty jest w składniki naturalne, pomagające usuwać toksyny z ustroju, a przy tym doskonale wygładzające powierzchnię skóry.

Kluczowe korzyści

  • Skóra wygładzona, młodsza i jędrniejsza;
  • Redukcja cellulitu w widoczny i szybki sposób;
  • Preparat idealny do codziennego stosowania;
  • Widoczna poprawa wyglądu, stanu i kondycji skóry;
  • Świetna metoda na naturalne przyspieszenie procesów oczyszczania skóry z toksyn;
  • Skóra staje się dużo przyjemniejsza w dotyku;
  • Skóra staje się bardziej miękka;
  • Wsparcie dla procesów usuwania zrogowaciałego naskórka;
  • Pobudzenie naturalnych procesów złuszczania martwego naskórka;
  • Skóra lepiej oddycha, dzięki czemu poprawia się też jej koloryt.

Co to oznacza dla Ciebie?

Balsam Złuszczający i Krem Odżywczy do Ciała są proste w użyciu, a w połączeniu ze spożyciem dużej ilości wody, dobrymi nawykami żywieniowymi oraz ćwiczeniami - sprawią, że w krótkim czasie nawet w kostiumie kąpielowym będziesz czuć się i wyglądać wspaniale!

Opakowanie: 200 ml

Jak stosować

Preparat poleca się do codziennego stosowania jako peeling do kąpieli. Balsam przeznaczony jest do pielęgnacji i oczyszczania skóry całego ciała. Ze względu na to, że oparty jest na naturalnych składnikach, nie podrażnia skóry. Mogą po niego sięgać wszystkie kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj i stan ich skóry. Dla lepszego efektu zaleca się spożywanie dużej ilości wody a także uzupełnienie zabiegu o Krem odżywczy do ciała.

Fakty

Nieodpowiednie odżywianie może doprowadzić do gromadzenia się w organizmie toksyn i powstawania objawów tzw. pomarańczowej skórki. Badania dowodzą, że w nowoczesnych społeczeństwach większość kobiet cierpi na tę mało estetyczną dolegliwość, jednak naukowcy opracowali już odpowiednie sposoby walki z pomarańczową skórką, które pozwalają nam nie martwić się nadchodzącym latem. Wykorzystując najnowocześniejsze badania oraz rozwój technologii produkcji w branży kosmetycznej, specjaliści Herbalife odkryli nową metodę redukcji objawów pomarańczowej skórki.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl