Pielęgnacja podstawowa

Pielęgnacja podstawowa

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Kompleksowa ochrona i pielęgnacja cery dojrzałej przez całą dobę. Z wiekiem nasza skóra traci swój młodzieńczy wygląd oraz wiele naturalnych właściwości. Dlatego potrzebne jest jej odpowiednie wsparcie. Program od Herbalife doskonale się do tego celu nadaje. W jego skład wchodzą 2 doskonałe produkty z unikatowej serii Skin Activator. Pierwszy z nich – Loton - służy do odżywienia skóry i nadania jej młodzieńczego wyglądu oraz blasku od samego rana. Drugi z kolei – Krem Odżywczy na Noc – zapewnia skórze świetną regenerację podczas Twojego spoczynku. Obydwa preparaty posiadają w swoim składzie aktywne komponenty o silnych właściwościach nawilżających, odmładzających i regeneracyjnych oraz ochronnych. Dodatkowo zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.

Kluczowe korzyści

 • Powstrzymanie procesu starzenia skóry;
 • Odbudowa zniszczonych włókien kolagenowych;
 • Wzmocniona konstrukcja skóry;
 • Skóra lepiej i dogłębniej nawilżona;
 • Szybsze procesy regeneracyjne skóry;
 • Sposób na pielęgnację skóry podrażnionej;
 • Naturalne wyrównanie kolorytu skóry;
 • Budowa warstwy ochronnej na skórze, która zabezpiecza jej głębsze warstwy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych (także tych pochodzących z solarium);
 • Regeneracja skóry po zabiegach upiększających w saunie;
 • Domowe SPA dla skóry dojrzałej;
 • Skóra w pełni odżywiona;
 • Zatrzymanie uciekającego czasu przez redukcję widoczności, głębokości, ilości i rozmiaru zmarszczek;
 • Kompleksowa ochrona i regeneracja najbardziej wrażliwych obszarów skóry: oczy, twarz, usta.

Co to oznacza dla Ciebie?

Po 40 roku życia proces starzenia skóry przyspiesza. Możesz go jednak powstrzymać, dzięki programowi od Herbalife Pielęgnacja Podstawowa (+40). Wchodzące w jego skład preparaty zostały tak dobrane, by zapewnić skórze 24-godzinną ochronę. Ponadto jeden z nich – Krem Odżywczy – wykorzystuje naturalne siły regeneracyjne skóry w czasie jej największej aktywności czyli w nocy. Efekt? Skóra piękniejsza, młodsza a cera wypoczęta i świeża już od samego rana. Program zaleca się do codziennego stosowania.

Loton do twarzy Skin Activator

Loton do twarzy Skin Activator

Loton do Twarzy SPF15 łagodnie podchodzi do odnawiania skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry, redukuje linie i zmarszczki, wygładza i odmładza, pomaga nawodnić, odżywić i ochronić Twoją skórę. Zawiera ochronę filtra SPF 15. Do stosowania na twarz codziennie rano.
Krem odżywczy na noc Skin Activator

Krem odżywczy na noc Skin Activator

Działa podczas snu, kiedy odnowa komórkowa jest najbardziej aktywna. Stosowany regularnie może w widoczny sposób rozświetlić i rozjaśnić skórę, jak również poprawić jej jędrność. Do Stosowania na twarz codziennie wieczorem.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl