Codzienne zdrowe śniadanie

Codzienne zdrowe śniadanie

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Dzięki temu programowi, nie grozi Ci nagły atak głodu w ciągu dnia, ani utrata energii. W skład programu weszły 4 różne produkty od Herbalife, które ułatwią Ci szybkie i sprawne przygotowanie smacznego, a przede wszystkim pełnowartościowego posiłku na dobry początek dnia. Dzięki nim dostarczysz swojemu organizmowi wszystkiego co najważniejsze, by mógł ze swobodą sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie przed nim postawisz. Program też ułatwi Ci też lepsze trawienie, co również nie pozostaje bez wpływu na Twoje samopoczucie oraz witalność.

Kluczowe korzyści

  • Proste przygotowanie;
  • Alternatywa dla tradycyjnego śniadania;
  • Doskonały sposób na naturalne zdobycie energii potrzebnej od samego rana;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego;
  • Świetna i niezawodna metoda na uzupełnienie – już od samego rana – niedoborów witamin czy minerałów;
  • Wsparcie dla serca;
  • Łatwiejsza i skuteczniejsza walka z wolnymi rodnikami;
  • Wysoki poziom wartości odżywczych poszczególnych produktów;
  • Kompleksowa ochrona dla wszystkich, którzy lubią czuć się pełni sił witalnych i energii już od samego rana.

Co to oznacza dla Ciebie?

Śniadanie to najważniejszy posiłek każdego dnia. Dlatego warto by znalazły się w nim takie składniki i produkty, dzięki którym poczujesz się syty na dłużej i pełen energii wkroczysz w czekający Cię dzień. Program Codzienne zdrowe śniadanie, doskonale nadaje się na taki właśnie pełnowartościowy a do tego bardzo pyszny posiłek. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że poszczególne z produktów pomagają w uzupełnieniu niedoborów takich ważnych składników jak minerały, witaminy czy błonnik pokarmowy. Ponadto jeden z nich – herbatka Thermojetics – stanowi ważne wsparcie dla Twojej koncentracji w ciągu całego dnia.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Formuła 1 jest wyjątkowo wygodną i łatwą w przygotowaniu alternatywą, która umożliwi Ci skoncentrowanie się na swoim wypełnionym różnymi czynnościami życiu. Zapewnia zrównoważone składniki odżywcze, łatwo przyswajane przez organizm, które pomogą utrzymać Cię w dobrej kondycji fizycznej.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Herbalife Multiwitaminy zawierają dokładnie wyważone składniki, które pomogą zapewnić organizmowi idealne wsparcie odżywcze w każdej sytuacji oraz stwarza podstawy utrzymania dobrego samopoczucia przez długi czas. Dostarczają niezbędne witaminy i minerały, które są szczególnie przydatne przy aktywnym, zabieganym stylu życia.
 Błonnik i Zioła

Błonnik i Zioła

Skład tego suplementu może korzystnie wpłynąć na procesy zachodzące w układzie pokarmowym. Efektem tego może być poprawa wchłanialności w układzie pokarmowym. Każde zdrowe śniadanie powinno zawierać ten błonnik.
Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna 

Herbatka rozpuszczalna 50g

To odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Orzeźwiająca herbatka ziołowa zawiera wyciąg z zielonej herbaty, która ma silne właściwości przeciwutleniające. Pomaga utrzymać i poprawić koncentrację.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy (Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia.)

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl