Formuła 2 - Multiwitaminy Herbalife

Formuła 2 - Multiwitaminy Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Suplement diety do codziennego stosowania. Poprawia ogólną kondycję i sprawność fizyczną. Uzupełnia niedobory ważnych dla zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia składników. Zalecany głównie osobom ciężko pracującym fizycznie, intensywnie odchudzającym się, aktywnym sportowcom (także amatorom) oraz osobom z niedoborami witamin i składników odżywczych. To prawdziwa bomba witaminowo-mineralna.

  • Już jedna tabletka dostarcza wszystkich najważniejszych - dla prawidłowego funkcjonowania ustroju - witamin i minerałów;
  • Idealnie sprawdza się u osób, które szukają suplementu poprawiającego pracę ich układu immunologicznego;
  • Doskonałe źródło ważnych, poprawiających witalność ustroju witamin;
  • Zapobiega działaniu wolnych rodników;
  • Doskonały w profilaktyce ogólnozdrowotnej;
  • Wzmacnia kości i zęby;
  • Wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci;
  • Sprzyja uzupełnianiu niedoborów energetycznych;
  • Sprawdza się w każdej diecie odchudzającej jako uzupełnienie niedoborów składników odżywczych, witamin, minerałów i wielu innych.

Co to oznacza dla Ciebie?

Regularnie przyjmowany preparat Multiwitamina Herbalife to doskonały sposób na uzupełnienie codziennej diety w istotne dla prawidłowego funkcjonowania ustroju składniki. Preparat można przyjmować zarówno w trakcie diety odchudzającej, jak i profilaktycznie. W obu przypadkach tak samo kompleksowo zadba o Ciebie i potrzeby Twojego organizmu. Multiwitamina Herbalife może też stanowić Twój pierwszy krok na drodze ku zdrowemu i racjonalnemu odżywianiu. W połączeniu z odpowiednią dawką ruchu zapewni Ci zdrowie i dobrą kondycję przez długi czas.

1 tabletka 3x dziennie - najlepiej w czasie posiłku oraz popita dużą ilością wody.

Zawartość: 90 tabletek

  Formuła 1 - koktajl truskawkowy - etykieta opakowania  

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl