W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci bezpośrednio po zatwierdzeniu zamówienia oraz w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności transferuj.pl, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub płatność kartą i dokonujesz opłaty.


Transferuj.pl - forma realizacji płatności w naszym sklepie Herbalife

Transferuj.pl umożliwia szybkie i bezpiecznie płatności za towary oraz usługi oferowane w naszym sklepie. Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na stronę Transferuj.pl, która obsługuje płatności dla serwisu herblive.com Połączenie ze stroną Transferuj.pl jest oczywiście szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL i w 100% bezpieczne.


Nasz sklep Herbalife oferuje bezpieczne płatności dzięki współpracy z serwisem Transferuj.pl

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl