H3O Pro Herbalife - izotoniczny napój regeneracyjny.

H3O Pro Herbalife - izotoniczny napój regeneracyjny.

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

H3O Pro™ Herbalife to suplement diety w saszetkach do rozpuszczenia w wodzie. Powstały z niego napój izotoniczny, pomaga uzupełnić niedobory płynów i energii, do jakich dochodzi w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. H3O Pro™ Herbalife to wyjątkowy suplement, gdyż opracowany został przez ekspertów żywieniowych sportowców z przeznaczeniem dla sportowców - zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Już jedna jego porcja przywraca utraconą energię i wyrównuje niedobory płynów. Ponadto podnosi wytrzymałość. Jako jedyny z napojów izotonicznych, uzupełniony został o witaminy z grupy B, które mają znaczący wpływ na wytwarzanie energii.

Kluczowe korzyści

 • Szybkie działanie;
 • Bezpieczny skład.

Działanie wielopłaszczyznowe:

 • Uzupełnienie niedoboru płynów;
 • Uzupełnienie wydatków energii;
 • Wyrównanie spadków wydajności;
 • Ochrona organizmu przed działaniem wolnych rodników;
 • Uzupełnienie płynów przy jednoczesnym dostarczeniu energii z węglowodanów - lepiej przyswajanych i efektywniej działających;
 • Uzupełnia niedobory elektrolitów i antyoksydantów.

Co to oznacza dla Ciebie?

W trakcie wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej przez dłuższy czas, dochodzi nie tylko do utraty energii. Równocześnie tracimy również cenne składniki takie jak: płyny, witaminy czy elektrolity. W efekcie może dojść do szybkiego wyczerpania organizmu. Aby uniknąć tego typu sytuacji - na przykład gdy planujesz trening, a zaraz potem musisz mieć energię niezbędną do wykonania ważnej pracy fizycznej czy umysłowej - zespół ekspertów żywieniowych sportowców opracował właśnie H3O Pro™ Herbalife. Jego spożywanie w czasie treningu, przed nim lub tuż po nim, to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz nagłej utraty energii czy niebezpiecznego odwodnienia organizmu lub osłabienia jego funkcji ochronnych.

Jak stosować

1 saszetka na 500ml wody. 1 saszetka na każdą godzinę treningu. Można spożywać wraz z innymi produktami jak: Koktajl Formuła 1 czy Batony Proteinowe Herbalife. Wtedy zadbasz nie tylko o kondycję, ale i o swój wygląd a efekty treningu zaskoczą nawet Ciebie samego.

 • Wskazany zarówno przy ćwiczeniach kardio, aerobowych, jak i sportach wytrzymałościowych;
 • Najefektywniej działa spożywany w trakcie treningu;
 • Wolny od sztucznych konserwantów, substancji słodzących i polepszaczy smaku.

Zawartość: 10 saszetek (37g/szt)

H3OPro - etykieta opakowania H3OPro - etykieta opakowania
H3OPRO - PRZÓD ETYKIETY H3OPRO - TYŁ ETYKIETY

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl