Herbalife24: Formuła 1 Sport

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

24-GODZINNE WSPARCIE DLA KAŻDEGO SPORTOWCA

Preparat w postaci proszku o smaku waniliowym, pozwala na przygotowanie smacznego i pożywnego wysoko-proteinowego napoju o właściwościach regenerujących. Zaleca się jego spożywanie tuż po treningu w celu uzupełnienia powstałych niedoborów i szybszego usunięcia zmęczenia oraz regeneracji ustroju.

 

 

 
Zdrowy styl życia Herbalife Produkt Formuła 1 Sport Herbalife to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Dodatkowe informacje Zobacz więcej informacji na temat tego produktu. Zobacz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów ... więcej
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

Kluczowe korzyści

 • Cenne źródło żelaza niezbędnego w wytwarzaniu energii i produkcji czerwonych krwinek;
 • Odżywianie komórek ciała;
 • Dotlenienie komórek;
 • Naturalne źródło niezbędnych aminokwasów takich jak: kazeina, białko serwatkowe;
 • Wsparcie dla osób uprawiających sporty siłowe;
 • Regeneracja i budowa mięśni;
 • Produkt wolny od substancji słodzących oraz sztucznych barwników;
 • Uzupełnienie niedoborów białka;
 • Przyjemny w smaku (wanilia);
 • Łagodny dla żołądka;
 • Nie powoduje tycia;
 • Szybki i prosty w przygotowaniu.

Co to oznacza dla Ciebie?

Herbalife24: Formuła 1 Sport to niezastąpiony dla każdego (szczególnie zaawansowanego) sportowca suplement diety, pomagający w utrzymaniu organizmu w doskonałej formie. Produkt przeciwdziała zmęczeniu oraz pomaga szybko zregenerować utracone siły. Ponadto jest doskonałym wsparciem dla serca. Odżywia też komórki i dotlenia je, dzięki czemu wysiłek fizyczny jest o wiele łagodniejszy dla organizmu. Preparat Herbalife24: Formuła 1 Sport jest przy tym doskonałym naturalnym źródłem białka – niezbędnego w diecie każdego sportowca. Ponieważ nie jest sztucznie dosładzany ani nie zawiera sztucznych barwników, pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki i odpowiedniej masy ciała.

Jak stosować

50 g (5płaskich miarek) proszku rozpuszczamy w 250ml wody. Przed wypiciem energicznie wstrząsnąć. Wypić w ciągu 30minut po zakończeniu treningu.

Zawartość: 542g

 

 Herbalife24: Formuła 1 Sport - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl