Herbalife24: Prolong

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

NAPÓJ IDEALNY DLA DŁUGO I INTENSYWNIE TRENUJĄCYCH DO SAMODZIELNEGO PRZYGOTOWANIA

Prolong Herbalife to sproszkowane białko serwatkowe z dodatkiem węglowodanów. Na jego bazie powstaje bardzo skuteczny energetyzujący napój proteinowo – węglowodanowy. Produkt pozwala szybciej zbudować masę mięśniową i zredukować tkankę tłuszczową. Ponadto przyczynia się do zoptymalizowania sił organizmu po to, aby sprostał on nawet najcięższemu treningowi.

 

 

Zdrowy styl życia Herbalife Herbalife24: Prolong to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Dodatkowe informacje Zobacz więcej informacji na temat tego produktu. Zobacz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów ... więcej
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

Kluczowe korzyści

  • Błyskawiczne uzupełnienie niedoborów energii;
  • Wzmocnienie wytrzymałości organizmu poddanemu bardzo dużemu obciążeniu;
  • Przyjemny cytrynowy smak;
  • Produkt wolny jest od sztucznych substancji smakowych i słodzących;
  • Produkt nie posiada też sztucznych barwników;
  • Źródło łatwoprzyswajalnego białka, które odżywia nasze mięśnie;
  • Dodatkowe źródło witamin z grupy B oraz witaminy C i kwasu pantotenowego – składników wzmacniających ogólną kondycję organizmu;
  • Łatwy w przygotowaniu i nieczasochłonny;
  • Niskokaloryczny;
  • Polecany zarówno dla osób intensywnie trenujących, jak i ciężko pracujących fizycznie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Intensywny wysiłek fizyczny to spore obciążenie dla naszego organizmu. Niewłaściwie przygotowany i bez odpowiedniego wsparcia, szybko zużywa swoje rezerwy energii. Efekt? - szybkie wyczerpanie, ospałość, brak koncentracji. Jeśli jednak w trakcie wykonywanych czynności sięgniemy po napój Prolong od Herbalife, możemy być pewni, że dostarczamy organizmowi nie tylko niezbędnej energii, ale również ważnych dla niego składników odżywczych. Spożywanie tego napoju w czasie wyczerpującego treningu, może przynieść nam szybsze rezultaty i o wiele bardziej zadowalające. Jego lekki cytrynowy smak dodatkowo sprawia nam przyjemność.

Jak stosować

4 płaskie miarki proszku wsypujemy do 250ml wody. Następnie intensywnie wstrząsamy i dolewamy następne 250ml wody. Napój jest gotowy od razu do spożycia, nie później jednak niż godzinę po przygotowaniu.

Zawartość: 900g

 

Herbalife24: Prolong - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl