Herbalife24: Rebuild Endurance

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

SMACZNY ZASTRZYK ENERGII DLA SPORTOWCÓW WYCZYNOWYCH

Rebuild Endurance to sproszkowane białko serwatkowe plus węglowodany oraz witaminy: B1,B2, C i żelazo. Stworzony z nich napój posiada silne właściwości regenerujące i wspomagające budowę -rzeźbę ciała. Produkt posiada przyjemny waniliowy smak. Pozbawiony jest substancji słodzących, co czyni go przyjaznym dla naszej wagi i sylwetki. Nie obciąża serca, chociaż działa wyraźnie pobudzająco. Wspomaga treningi wytrzymałościowe i sporty siłowe.

 

 

Zdrowy styl życia Herbalife Herbalife24: Rebuild Endurance to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Dodatkowe informacje Zobacz więcej informacji na temat tego produktu. Zobacz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów ... więcej
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

Kluczowe korzyści

  • Bezpieczny i natychmiastowy zastrzyk energii;
  • Podniesienie wydajności organizmu;
  • Preparat jest wolny od sztucznych barwników, substancji słodzących i smakowych;
  • Niskokaloryczny;
  • Prosty w przygotowaniu;
  • Przyjemny waniliowy smak;
  • Naturalne źródło niezbędnych witamin, minerałów, aminokwasów oraz węglowodanów;
  • Specjalna kompozycja dokładnie przemyślanych składników;
  • Pomoc w szybszej budowie beztłuszczowej masy mięśniowej;
  • Łagodny dla serca.

Co to oznacza dla Ciebie?

Sportowcy często narzekają, że po treningu nie mają już siły ani energii na inne czynności. Dlatego często rezygnują z ich przeprowadzenia w sytuacji, gdy mają w perspektywie jeszcze inne zadania do wykonania. Każdy kto nie chciałby rezygnować z cyklu swoich treningów, powinien sięgnąć po ten rewelacyjny napój białkowo – węglowodanowy. Rebuild Endurance pomaga bowiem szybko zregenerować utracone siły i pobudzić organizm do dalszej wytężonej pracy i aktywności. Dodatkową korzyścią, jaką można czerpać z jego spożycia to szybsze osiągnięcie widocznych efektów w postaci ładnie wyrzeźbionego ciała – pozbawionego zbyt grubej warstwy tkanki tłuszczowej. Ogromnym plusem tego preparatu jest też jego niska zawartość kalorii oraz fakt, że dostarcza organizmowi niezbędnych witamin, minerałów, aminokwasów oraz węglowodanów.

Jak stosować

5 płaskich miarek proszku, należy wsypać do 250ml wody. Następnie energicznie wymieszać. Napój gotowy do natychmiastowego spożycia, nie później jednak niż 30 minut od zakończenia treningu.

Zawartość: 1000g

 

Herbalife24: Rebuild Endurance - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl