Herbalife24: Rebuild Strength

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

ENERGIA O SMAKU CZEKOLADY

Rebuild Strength to napój energetyzujący o przyjemnym czekoladowym smaku. W jego składzie znajduje się potężna dawka białek, dzięki czemu o wiele szybciej i łatwiej zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Preparat pozwala również na szybkie uzupełnienie niedoborów żelaza – niezbędnego do wytwarzania energii i produkcji czerwonych krwinek. Żelazo odpowiedzialne jest też za dotlenienie komórek, dzięki czemu organizm staje się jeszcze bardziej wytrzymały na fizyczne obciążenia.

 

 

Zdrowy styl życia Herbalife Herbalife24: Rebuild Strength to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Dodatkowe informacje Zobacz więcej informacji na temat tego produktu. Zobacz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów ... więcej
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

Kluczowe korzyści

  • Prosty sposób na dodanie sobie energii w dowolnym momencie dnia;
  • Produkt jest bezpieczny dla serca i układu nerwowego;
  • Preparat pomaga uzupełnić niedobory żelaza i białka, zapewniając ich optymalną dzienną dawkę;
  • Wszechstronne zastosowanie – zarówno dla sportowców, jak i osób pracujących fizycznie oraz dbających o ładnie ukształtowane ciało;
  • Przyjemny czekoladowy smak;
  • Zero kalorii;
  • Brak sztucznych substancji słodzących i barwników;
  • Łatwy w przygotowaniu;
  • Pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej;
  • Cenne źródło aminokwasów.

Co to oznacza dla Ciebie?

Regeneracja mięśni tuż po wysiłku pozwala nie tylko na lepsze samopoczucie. Wspiera też redukcję tkanki tłuszczowej i przyczynia się do łatwiejszego zbudowania smukłej i wysportowanej sylwetki. Napój Rebuild Strength pomaga w osiągnięciu takiego rezultatu w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo stanowi świetne wsparcie – nie tylko dla mięśni ale również dla wyczerpanego po treningu ciała. Ponadto jest on doskonałym źródłem żelaza - ważnego dla dobrej kondycji naszego układu krwionośnego. Preparat dostarcza nam także niezbędnych aminokwasów. Już kilka jego łyków sprawia, że na nowo czujesz przypływ energii i możesz dalej funkcjonować na wysokich obrotach.

Jak stosować

5 płaskich miarek proszku wsypujemy do 250ml wody. Następnie całość energicznie mieszamy i wypijamy (nie później niż 30 minut od zakończonego wysiłku).

Zawartość: 1000g

 

Herbalife24: Rebuild Strength - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl