Herbalifeline - Kwasy Omega 3

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Doskonały suplement do codziennego stosowania w postaci łatwych do przełknięcia tabletek z dużą zawartością kwasów tłuszczowych Omega-3. Niezbędny dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Składające się na niego komponenty pomagają zadbać zarówno o serce, układ krążenia, jak i mózg a także oczy.

Kluczowe korzyści

  • Zawartość kwasów EPA i DHA preparat wpływa na poprawę funkcjonowania organizmu;
  • Ponadto sam kwas DHA wpływa na utrzymanie mózgu w dobrej kondycji oraz sprawne widzenie;
  • Doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą przekonać się do ryb;
  • Dzięki dodatkowi olejków eterycznych preparat wpływa na polepszenie nastroju;
  • Ułatwia dostarczenie do organizmu, wymaganej dziennej dawki kwasów Omega-3.

Co to oznacza dla Ciebie?

Na co dzień nasza dieta jest zazwyczaj uboga w kwasy tłuszczowe Omega-3. Nie zdajemy sobie sprawy z faktu, jak bardzo są nam one potrzebne. Dlatego też wymyślono suplement Herbalifeline, aby uzupełnić te niedobory i poprawić stan naszego zdrowia. Dzięki regularnemu zażywaniu go, mamy szansę na uniknięcie wielu groźnych powikłań zdrowotnych jak chociażby problemy z sercem czy ciśnieniem. Ponadto systematyczne przyjmowanie Herbalifeline poprawia pracę mózgu i przyczynia się do utrzymania w dobrym stanie naszego wzroku.

Jak stosować

1 kapsułka 3x dziennie - najlepiej w trakcie przyjmowania posiłków.

Suplement Herbalife nie jest przeznaczony do leczenia Suplement diety nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.

Zawartość: 90 tabletek

herbalifeline - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl