Kalkulator BMI

Kalkulator BMI

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć.

kg
cm


poniżej 20

Taki wynik świadczy o niedowadze, która łączy się z częstszym występowaniem osteoporozy, a u kobiet – poronień i przedwczesnych porodów. Zastosuj wysokoenergetyczną dietę  /program na przyrost masy ciała/, aby poprawić swoją sylwetkę  i polepszyć stan zdrowia.

BMI (Body Mass Index) - wskaźnik, określający prawidłową masę ciała oraz stan Twojego organizmu (kondycja fizyczna i psychiczna) i podatność na różne schorzenia.


Im wyższy wskaźnik BMI, tym większe zagrożenia dla zdrowia i życia, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia chorób takich jak:

  • miażdżyca
  • choroba niedokrwienna serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • hiperlipidemia
  • cukrzyca typu II
  • zespół zaburzeń oddychania w czasie snu
  • niektóre nowotwory złośliwe

Dzięki BMI określisz czy masz lekką nadwagę czy dużą otyłość, dzięki temu możesz szybciej zareagować odpowiednią dietą i treningiem. Znajomość BMI pomoże Ci kontrolować i korygować wagę ciała, przeciwdziałać otyłości, zachować wagę dla Ciebie optymalną.20-25
Oznacza idealną, prawidłową wagę, która statystycznie oznacza najdłuższe życie i najniższą zapadalność na większość chorób, a szczególnie na nowotwory i choroby układu krążenia. Oznacza to, że nie ma potrzeby zmiany stylu życia, czy odżywiania się. Utrzymaj wagę na odpowiednim poziomie korzystając z naszego programu.

powyżej
25
Oznacza występowanie nadwagi i jest sygnałem alarmowym, że powinniśmy zacząć liczyć kalorie i postarać się ograniczać posiłki. Zastosuj odpowiedni, skuteczny program na odchudzanie i ciesz się nową sylwetką.


powyżej
30
Oznacza występowanie otyłości i wymaga zdecydowanych działań –zastosowania zdrowej diety  i wprowadzenia ćwiczeń, aby stopniowo redukować wagę do wartości prawidłowych. Już dzisiaj zacznij program odchudzający dostosowany do Twoich potrzeb.

powyżej
40
Oznacza bardzo dużą otyłość – zagraża Twojemu życiu i zdrowiu ! Osoby te wymagają szczególnej opieki – specjalistycznej pomocy lekarskiej, drastycznej diety. Skorzystaj z naszych programów kontroli wagi.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl