Krem na dekolt

Krem na dekolt

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Spraw, by Twój wiek nie był dla nikogo widoczny, jednocześnie pielęgnując swoją skórę. Dekolt i szyja to te fragmenty naszej skóry, które najszybciej zdradzają nasz wiek. Im wcześniej o nie zadbamy tym lepiej, a krem na dekolt z serii Skin Acitvator doskonale nam w tym pomoże. Preparat posiada lekką kremową konsystencję, co ułatwia jego aplikowanie i wpływa na szybkość wchłaniania. Kosmetyk został wzbogacony o filtr SPF15 oraz kompleks glukozaminy pobudzającej produkcję kolagenu ustrojowego, odpowiadającego m.in. za jędrność naszej skóry. Regularnie stosowany nie tylko redukuje widoczność zmarszczek, ale również zapobiega powstawaniu nowych.

A co by było, gdyby skóra rzeczywiście wyglądała, jak w okresie młodości? Gdyby można było spowolnić bieg czasu i ją odnowić? Czyż nie byłoby to cudowne?

Skin Activator™ jest pomysłową serią produktów do pielęgnacji skóry na wiele sposobów. Technologia Skin Activator™ opracowana przy użyciu zaawansowanego, odbudowującego kolagen kompleksu glukozaminy, pobudza proces odmładzania poprzez zwiększenie naturalnej produkcji kolagenu. Działa on również w kierunku przywrócenia wilgoci, odżywienia, ujędrnienia i ochrony Twojej skóry. Widocznie wygładza linie i zmarszczki oraz poprawia gładkość, jasność i blask w zaledwie kilka tygodni.

Ponieważ skóra różni się fakturą, grubością i kruchością, niektóre jej obszary potrzebują dodatkowej uwagi i szczególnej troski. Seria Skin Activator™ w inteligentny sposób dociera również do irytujących nas, podatnych na starzenie się obszarów skóry, oferując 4 opóźniające działanie czasu produkty do wyboru. Każdy z nich został stworzony dla określonych obszarów skóry i działa tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Kluczowe korzyści

  • Doskonale nawilża;
  • Formuła dopasowana do potrzeb delikatnej skóry na dekolcie;
  • Wyposaża skórę w ważne dla niej składniki odżywcze;
  • Czyni skórę jedwabiście gładką;
  • Działa bardzo delikatnie w obrębie cienkiej skóry dekoltu;
  • Usuwa pojawiające się linie zmarszczek;
  • Czyni skórę miękką oraz bardziej elastyczną;
  • Przyczynia się do odbudowy włókien kolagenowych, stanowiących swego rodzaju szkielet podtrzymujący odpowiednie naprężenie skóry;
  • Chroni skórę przed działaniem nadmiernej ilości promieni słonecznych;
  • Sprawia, że czujesz się i wyglądasz o 10 lat młodziej i to w zaledwie kilkanaście dni regularnego stosowania.

Co to oznacza dla Ciebie?

Linia kosmetyków Skin Activator Herbalife opóźnia proces starzenia skóry, wygładza zmarszczki oraz sprawia, że cera staje się jedwabiście gładka. Skład kosmetyków pozwala na odbudowanie oraz stymuluje do produkcji wewnętrznego kolagenu. Seria kosmetyków przeznaczona jest dla dojrzałej, wyjątkowo wymagającej cery twarzy, szyi i dekoltu.

Opakowanie: 50 ml

Jak stosować

Preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zalecany do codziennego stosowania – rano i wieczorem, dzięki czemu zapewnisz skórze całodobową ochronę przed przesuszeniem i już od samego rana zadbasz o jej i swój komfort. Nie pozostawia na skórze tłustych obszarów. Ze względu na łatwość i szybkość wchłaniania, nie grozi zabrudzeniem pościeli, bielizny ani stroju.

Fakty

Wystarczą zaledwie 4 tygodnie systematycznej pielęgnacji, by zobaczyć wyraźne efekty w postaci młodszego wyglądu. A przy dalszym, regularnym stosowaniu rezultaty mogą być jeszcze bardziej imponujące.

Skóra jest największym organem w naszym organizmie, i jest jednym z najlepszych wskaźników zdrowego życia. Gdy się starzejemy, coraz ważniejsze staje się, żeby dbać o naszą skórę przy pomocy wysokiej jakości produktów dopasowanych do naszych potrzeb i rodzaju skóry.

Zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się skóry

Gama produktów pielęgnacyjnych Herbalife oferuje produkty opracowane specjalnie tak by pomagały podnosić poziom kolagenu w twojej skórze. Skin Activator to wysokiej jakości kompleks, który zawiera amino-glukozę, żeby stymulować produkcję kolagenu (kolagen naturalny). Poza zwiększaniem produkcji kolagenu, kompleks ten również nawadnia, ujędrnia i chroni skórę. Seria Skin Activator zawiera cztery produktów, które dbają o obszary skóry szczególnie narażone na procesy starzenia. Herbalife oferuje krem pod oczy, do ust oraz na dekolt, jak również formuły opracowane do stosowania na dzień i na noc. Zauważysz różnicę w ciągu kilku tygodni. Im dłużej będziesz stosować produkty tym większą zobaczysz różnicę.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl