Krem pod oczy

Krem pod oczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Rewelacyjny sposób na jednoczesne nawilżenie i odżywienie skóry dla kobiet w każdym wieku. Preparat wzbogacony został o istotne dla stanu i wyglądu naszej skóry kompleks trzech witamin: A, C i E. Dzięki temu, wspomaga pielęgnację skóry i poprawia jej wygląd każdego dnia. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że nie pozostawia na skórze tłustych śladów. Można go więc stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Świetnie nadaje się dla cery dojrzałej i ze skłonnością do wysuszania. Pomocny środek przeciwko starzeniu skóry.

Z punktu właściwej pielęgnacji skóry i procesu zdrowego odżywiania zewnętrznego produkt zawiera istotne witaminy, których działanie wpływa na zdrowy i piękny wygląd skóry.

Witamina A

Pomaga zwiększyć zawartość wilgoci w skórze poprzez stymulację odnowy komórkowej i sprzyja zmniejszaniu oznak przedwczesnego starzenia się. Jest niezbędna do regeneracji komórek w warstwie podstawnej naskórka. Poprawia strukturę warstwy rogowej, a tym samym wzmacnia funkcje obronne skóry i zapobiega wysuszeniu skóry (utracie wody). Zmniejsza przebarwienia i plamy. Chroni przed działaniem wolnych rodników i zapobiega starzeniu się skóry. Wywiera znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i złuszczanie naskórka.

Witamina C

Odgrywa istotną rolę w produkcji kolagenu. Udowodniono, że reguluje pigmentację i wspomaga system odpornościowy skóry. Pomaga zwiększyć zawartość wilgoci w skórze poprzez stymulację odnowy komórkowej i sprzyja zmniejszaniu oznak przedwczesnego starzenia się. Poprawia strukturę warstwy rogowej, a tym samym wzmacnia funkcje obronne skóry i zapobiega wysuszeniu skóry (utracie wody). Zmniejsza przebarwienia i plamy. Chroni przed działaniem wolnych rodników i zapobiega starzeniu się skóry. Wywiera znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i złuszczanie naskórka. Chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

Witamina E

Ma zdolność neutralizowania wolnych rodników, wbudowuje się w warstwy naskórka i struktury błon komórkowych, chroniąc przed utlenieniem i zniszczeniem warstwę lipidową naskórka. Zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu stanów zapalnych. Zmniejsza rumień i obrzęk spowodowany promieniowaniem ultrafioletowym. Sprzyja tworzeniu kolagenu, poprawia elastyczność i wygładza skórę;doskonale nawilża skórę. Przeciwdziała zmianom starczym, pomaga w likwidowaniu tzw. plam starczych, czyli przebarwień skóry, najczęściej pojawiających się na twarzy i dłoniach.

Kluczowe korzyści

  • Nie pozostawia tłustych plam i śladów;
  • Jest delikatny dla skóry wrażliwej i wysuszonej;
  • Chroni przed przedwczesnym starzeniem skóry;
  • Doskonale nawilża skórę i chroni ją przed ponownym przesuszeniem;
  • Pozostawia uczucie świeżości na dłużej;
  • Ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB;
  • Wsparcie dla skóry ze skłonnością do przetłuszczania.

Krem wchodzi w skład gamy kosmetyków NouriFusion i jest świetnym dopełnieniem całej, bogatej kolekcji preparatów służących oczyszczaniu skóry, przywróceniu jej blasku i zatrzymaniu młodości na dłużej. Preparat jest przesycony silnymi, naturalnymi komponentami pielęgnującymi, nawilżającymi i relaksującymi skórę. Jego delikatna, śmietankowa konsystencja zachęca do częstego użytkowania. Po preparat mogą sięgać zarówno panie bardzo dojrzałe, jak i nieco młodsze. Każda z nich może liczyć na tak samo zadowalające i stałe efekty, a piękniejsza skóra to piękniejsza Ty!

Opakowanie: 50 ml

Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb twojej skóry

Twoja codzienna pielęgnacja skóry powinna zawsze zaczynać się od oczyszczania. Po oczyszczaniu stosuj tonizację by usunąć zanieczyszczenia, zwęzić pory i stonować skórę. Dokończ swoją pielęgnację skóry z kremem nawilżającym dostosowanym do potrzeb twojej skóry. Opatentowane produkty Herbalife z gamy Nourifusion® oferują dwa systemy pielęgnacji – jeden do skóry normalnej/suchej i drugi do skóry normalnej/tłustej.

Nourifusion® to również produkty do delikatnych okolic oczu, w tym żel pod oczy Nourifusion®, który ożywia oczy i redukuje opuchliznę. A dla skóry suchej i delikatnej, Herbalife oferuje również bogaty krem pod oczy, który nawilża skórę wokół oczu w czasie, gdy śpisz. Żeby uzupełnić codzienne czynności, dwa do trzech razy w tygodniu stosuj maseczkę. Nasza maseczka oczyszczająca pomaga usunąć łój z powierzchni skóry i wygładzić niedoskonałości. Zwęża również pory i pozostawia skórę odświeżoną.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl