Liftoff Herbalife - odżywczy napój energetyzujący.

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Liftoff Herbalife to doskonale smakujący napój w formie musujących tabletek. Bez dodatku cukru. Przygotowany z pastylek napój, ma lekki pomarańczowy smak i przyjemny aromat. W jego składzie znajduje się kofeina, dzięki czemu preparat wspomaga sprawność umysłową i koncentrację. Pomaga również szybko uzupełnić braki energetyczne. Orzeźwia umysł i ciało na długi czas. Doskonała alternatywa dla kolejnej filiżanki kawy. Niskokaloryczny - idealny dla sportowców i osób dbających o linię.

Kluczowe korzyści

  • Wygodna forma tabletek musujących do rozpuszczenia w wodzie;
  • Przyjemny smak;
  • Nie posiada cukru;
  • Doskonały sposób na uzupełnienie niedoborów energii;
  • Zwiększa odporność fizyczną i psychiczną;
  • Zawiera kompleks ważnych dla wytwarzania i utrzymania prawidłowego poziomu energii składników takich jak witaminy: B1, B2, B3, B6; kwas pantotenowy; biotyna;
  • Pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie na witaminę C - obniżającą poziom stresu oksydacyjnego i niwelującą uczucie zmęczenia, senności;
  • Jest mieszanką guarany i proszku kofeinowego;
  • Jedna porcja to zaledwie 10 kcal;
  • Jedna porcja dostarcza aż 75mg czystej i łatwo przyswajalnej kofeiny.

Co to oznacza dla Ciebie?

Energię jakiej potrzebuje ustrój by prawidłowo funkcjonować, pobierana jest zazwyczaj z pożywienia. Jednakże nie zawsze potrafimy tak ułożyć swoją dietę, by dostarczyć organizmowi odpowiedniej dawki energii. Wtedy może dojść do obniżenia nastroju, koncentracji a nawet senności, które mogą być wyjątkowo uciążliwe i zdezorganizować porządek naszego dnia. I właśnie po to, by uniknąć takich przykrych doznań, powstał Liftoff Herbalife w postaci musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Jego regularne spożywanie pozwala nie tylko zregenerować siły, ale również dostarczyć swojemu ustrojowi ważnych dla niego składników jak: witaminy z grupy B, witaminę C, kwas pantotenowy, biotyna.

Jak stosować

1 tabletkę rozpuszczamy w szklance wody. 1-2 szklanki napoju dziennie.

Zawartość: 10 tabletek musujących.

 

 

Liftoff Herbalife - smak cytrynowy - etykieta opakowania  

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl