Mama pełna energii

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Doskonały sposób na zapewnienie sobie odpowiedniej ilości energii, by podołać wyzwaniu, jakim jest bycie aktywną i dobrą mamą. Dzięki temu programowi, żadnej mamie nie zabraknie energii na zabawę z dzieckiem – nawet takim, które ma „tysiąc pomysłów na minutę”. Program został tak opracowany, by każda mama mogła sprostać zadaniom jakie na niej spoczywają w ciągu całego trudnego dnia. Smaczne i pożywne produkty takie jak koktajl i herbatka rozpuszczalna, pozwolą na chwilę oderwać się od absorbującego brzdąca i szybko wyrównać niedobory energii.

Kluczowe korzyści

  • Szybki i zdrowy, a przy tym smaczny zastrzyk energii;
  • Wsparcie dla systemu nerwowego;
  • Doprowadzenie do optymalnej aktywności umysłowej;
  • Podtrzymanie zdolności koncentracji i pamięci;
  • Alternatywa dla zwykłego posiłku;
  • Naturalne źródła energii – bezpieczne dla serca i nie obciążające dodatkowo żołądka;
  • Uczucie sytości na dłużej;
  • Niwelacja spadku formy.

Co to oznacza dla Ciebie?

Niedobory energii objawiające się nagłym opadaniem z sił czy wyczerpaniem fizycznym oraz psychicznym, bardzo często biorą się z nagłego spadku poziomu cukru we krwi. Aby ich uniknąć, a tym samym nie obciążać niepotrzebnie swojego organizmu sztucznymi źródłami energii, lepiej sięgnąć po naturalne produkty. Program Mama pełna energii to zestaw aż trzech takich właśnie produktów. Jeden z nich – czyli Koktajl Odżywczy – to wręcz odpowiednik jednego treściwego posiłku w ciągu dnia. Naturalna guarana wyposaża mamę w dodatkową energię i pobudza uczucie witalności, zaś herbatka rozpuszczalna ma doskonały wpływ na koncentrację, dzięki czemu łatwiej o uwagę i czujność w czasie zabawy z dzieckiem.

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Pyszny, sycący i zrównoważony posiłek, bogaty w proteiny białka sojowego. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, które pomagają w regulacji cukru we krwi, jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
NRG - Naturalna Guarana 

NRG Naturalna Guarana - tabletki

Naturalna Guarana to suplement diety w postaci tabletek lub rozpuszczalnej herbatki na bazie guarany. Ta egzotyczna roślina posiada doskonałe właściwości pobudzające. Jej działanie porównuje się do kofeiny z tą jednak różnicą, że guarana nie obciąża tak naszego żołądka. Preparaty Herbalife przygotowane w oparciu o ten właśnie składnik, dostarczają nam solidnej dawki energii na cały dzień.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna 50g

Rozpuszczalna Herbatka Herbalife pozwoli Ci zachować trzeźwość umysłu i rześkość ciała przez cały długi dzień. To doskonała alternatywa dla kawy czy sztucznie słodzonych gazowanych napojów. Jedna jej dawka to zaledwie 6kcal dzięki czemu można sięgać po nią bez obaw o swoją wagę. Dostarcza bardzo ciekawych i wyrazistych walorów smakowych. Jej delikatny aromat i wyrazista barwa, wprowadzą Cię zawsze w doskonały nastrój.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy (Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia.)

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl