Moc witamin dla zabieganych

Moc witamin dla zabieganych

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Ten program to smaczny i prosty sposób na dostarczenie organizmowi najważniejszych witamin, które wspomogą jego prawidłowe funkcjonowanie. Skład programu został tak dobrany, by mógł po niego sięgnąć każdy, kto walczy o szczupłą sylwetkę, a jednocześnie nie ma czasu na to, by przygotować sobie odpowiednio zbilansowany oraz o niskiej kaloryczności posiłek. Saszetki koktajlowe pozwalają zastąpić tradycyjne śniadanie, ale można je też wykorzystać jako obiad czy posiłek po treningu lub przed tuż przed nim. Multiwitaminy pomagają dostarczyć organizmowi niezbędnego zestawu podstawowych witamin i minerałów, ułatwiających utrzymanie dobrego samopoczucia przez długi czas. Zaś batony odżywcze z powodzeniem mogą zastąpić: przekąskę, deser lub posłużyć jako smaczny zastrzyk energii.

Kluczowe korzyści

  • Uczucie sytości na dłużej;
  • Szybki zastrzyk energii pozyskiwany z naturalnych składników;
  • Nie obciąża żołądka;
  • Łagodny dla serca;
  • Wsparcie dla układu nerwowego i całego ustroju;
  • Sposób na łatwe kontrolowanie wagi na każdym etapie pracowania nad swoją sylwetką.

Co to oznacza dla Ciebie?

Będąc na diecie redukcyjnej, stabilizacyjnej czy utrzymującej wagę, ważne jest liczenie kalorii i odpowiednie zestawianie składników poszczególnych posiłków. Niestety nie zawsze starcza na to czasu. Stąd też pomysł na program Moc witamin dla zabieganych, który zwalnia nas z konieczności liczenia kalorii. Jest prosty i łatwy w przygotowaniu. Doskonale smakuje, a przy tym pozwala zachować świetną kondycję psychiczną, fizyczną i siły witalne przez cały długi dzień. Dostarcza jednocześnie niezbędnych składników będących wsparciem odżywczym dla organizmu w każdej sytuacji.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy - saszetki

Formuła 1 - koktajl w saszetkach

Dla wszystkich osób pracujących nad stałą kontrolą wagi, bardzo ważny jest stały i regularny dostęp do zdrowych posiłków. Saszetki Formuła 1 są idealnym rozwiązaniem, nie pozwalają na żadne wymówki!
Baton Formuła 1 Express 

Formuła 1 Express - baton odżywczy

Formuła 1 Express Zdrowy Posiłek, jest zawsze pod ręką, gdy jesteś w biegu. Ciesz się jego smakiem, popijając wodą, abyś już nigdy nie zapomniał o odżywczym posiłku. Chrupiący baton dostępny we wspaniałym czekoladowym lub jogurtowym smaku, jest kuszącym zastępstwem posiłku pozwalającym uniknąć zbędnych kalorii, kiedy jesteś w ruchu.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Herbalife Multiwitaminy zawierają dokładnie wyważone składniki, które pomogą zapewnić organizmowi idealne wsparcie odżywcze w każdej sytuacji oraz stwarza podstawy utrzymania dobrego samopoczucia przez długi czas. Dostarczają niezbędne witaminy i minerały, które są szczególnie przydatne przy aktywnym, zabieganym stylu życia.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl