Mydło do ciała i kąpieli

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Oczyszczaj i nawilżaj skórę, tak by co dzień cieszyć się jej piękniejszym wyglądem. Codzienna pielęgnacja naszej skóry nie powinna ograniczać się jedynie do jej oczyszczania. Nie wolno nam też zapominać o jej nawilżaniu. Dlatego też Herbalife oddaje w nasze ręce produkt wyjątkowy Aloesowe Mydło do Całego Ciała. Preparat wzbogacony został o: naturalne składniki myjące, Aloe Vera, oliwę z oliwek i witaminy A, C i E – najważniejsze dla zdrowia i doskonałej kondycji naszej skóry. Sporą zaletą tego preparatu jest jego przyjemna i odświeżająca woń.

Kluczowe korzyści

 • Łagodny dla skóry wrażliwej, dzięki dużej zawartości naturalnych składników;
 • Nawilża i odżywia skórę, czyniąc ją jednocześnie przyjemniejszą w dotyku;
 • Skóra bardziej odporna na wysuszanie;
 • Delikatne oczyszczanie bez utraty niezbędnych olejków ze skóry;
 • Aromat wprawiający w przyjemny nastrój;
 • Nie narusza naturalnego pH skóry i pomaga utrzymać je na właściwym poziomie;
 • Skóra wygładzona;
 • Likwidacja podrażnień skórnych;
 • Lekka konsystencja;
 • Ciało zadbane i piękniejsze z dnia na dzień;
 • Dla każdego typu skóry – także dojrzałej oraz z problemami.

Co to oznacza dla Ciebie?

Kosmetyk na bazie Aloe Vera wchodzi w skład linii kosmetycznej aloesowej i jest doskonałym sprzymierzeńcem kobiet w każdym wieku. Świetnie spisuje się jako kosmetyk na dzień, jak i na noc. Nie brudzi ubrań, bielizny, pościeli. Jego przyjemna woń wprawia nas w dobry nastrój każdego poranka. Zapewnia lepszą i szybszą regenerację przesuszonej skóry. Zleca się do codziennego stosowania. Dobry również dla męskich spracowanych dłoni.

Opakowanie: 125g

Jak stosować

Polecany do codziennego stosowania – rano i wieczorem. Dzięki przyjemnemu zapachowi, można wprawić się w dobry nastrój już od rana, a wieczorem poczuć przyjemny relaks. Dla lepszych efektów, poleca się dodatkowe sięgnięcie po Aloesowy Balsam do rąk i ciała.

Aloe Vera

Od ponad 6 tysięcy lat rośliny Aloe Vera znane są ze swoich właściwości zdrowotnych i żywieniowych. Jest to jedna z najstarszych roślin używana w naturopatii i może być stosowana zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Liście rośliny Aloe Vera zawierają żel bogaty w witaminy, mikroelementy i aminokwasy tłuszczowe. Nawilżający składnik Aloe Vera zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc go idealnym do kosmetyków. Herbalife korzysta ze wszystkich zalet Aloe Vera w swoich produktach pielęgnacyjnych do skóry i włosów.

Produkty Aloesowe Herbalife

Aloesowe produkty pielęgnacyjne Herbalife zostały opracowane w taki sposób, aby Twoja skóra mogła czerpać z korzyści jakie daje naszemu ciału ta wspaniała roślina, którą jest aloes. Dzięki nim odżywianie zewnętrzne nabiera szerszego wymiaru, a Twoja skóra wygląda jeszcze piękniej i zdrowiej. Nowe na polskim rynku produkty pielęgnacyjne łączą w sobie łagodzące właściwości aloesu oraz korzystne działanie specjalnie dobranych ziół.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl