Niteworks Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Niteworks Herbalife to doskonały suplement diety w proszku, który działa podczas gdy Ty śpisz! Zalecany głównie dla osób po 30 roku życia a także aktywnych sportowców. Preparat wymyślił i skomponował sam Louis Joseph Ignaroo - Noblista z 1998 roku w dziedzinie medycyny.

Kluczowe korzyści

  • Całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia;
  • Wspomaga kondycję organizmu;
  • Powstał w oparciu o analizy i badania wykonane przez Noblistę w dziedzinie medycyny;
  • To prawdziwa „bomba“ szalenie ważnych składników odżywczych takich jak kwas foliowy, aminokwasy czy witaminy: C i E;
  • Wsparcie dla starzejącego się organizmu, który - po przekroczeniu bariery 30 lat - przestaje produkować odpowiednią ilość tlenku azotu;
  • Doskonała ochrona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Co to oznacza dla Ciebie?

Niteworks Herbalife stosowany regularnie usprawnia pracę serca - najważniejszego z organów ludzkich. Dzięki temu zawsze możemy czuć się dobrze i nie rezygnować z aktywności fizycznej. Wraz z aktywnością fizyczną i zdrową dietą (także redukcyjną) na długi czas możemy utrzymać swoją dobrą kondycję.

Jak stosować

9g proszku (dwie miarki) należy zmieszać z 250ml wody lub soku. Wypić tuż przed snem.

Suplement Herbalife nie jest przeznaczony do leczenia Suplement diety nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.

Zawartość: 135g

niteworks - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl