NRG Herbalife - Naturalna Guarana

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

NRG Herbalife - Naturalna Guarana to suplement diety w postaci tabletek na bazie guarany. Ta egzotyczna roślina posiada doskonałe właściwości pobudzające. Jej działanie porównuje się do kofeiny z tą jednak różnicą, że guarana nie obciąża tak naszego żołądka. Preparaty Herbalife przygotowane w oparciu o ten właśnie składnik, dostarczają nam solidnej dawki energii na cały dzień. Pomagają również w uzupełnieniu jej niedoborów.

Kluczowe korzyści

  • Szybka pomoc w stanach wyczerpania i osłabienia;
  • Doskonała alternatywa dla kawy;
  • Łagodna dla żołądka;
  • Bardzo szybkie działanie;
  • Poprawia koncentrację;
  • Zmniejsza uczucie senności;
  • Zwiększa odporność fizyczną i psychiczną;
  • Polecana dla osób długo pracujących nocą;
  • Pomocna również w czasie wyczerpujących treningów fizycznych;
  • Działa orzeźwiająco.

Co to oznacza dla Ciebie?

Bywają dni, kiedy musimy pilnie wykonać jakąś pracę fizyczną lub umysłową. Niestety stres działa na nas demobilizująco. Kolejna filiżanka kawy to obciążenie zarówno dla serca, jak i całego organizmu. Dlatego też Herbalife przygotował specjalny suplement diety - w postaci tabletek - który działa jak naturalny środek energetyzujący. NRG Herbalife - Naturalna Guarana to również ogromna pomoc dla osób na restrykcyjnych dietach redukcyjnych - mniejsza ilość kalorii może wywoływać uczucie zmęczenia lub senności, a także dla ostro trenujących - guarana likwiduje szybko i skutecznie uczucie zmęczenia na długi czas. Można ją traktować jako alternatywę dla popularnej kawy.

Jak stosować

2 do 4 tabletek dziennie (ze względu na działanie pobudzające, nie należy przekraczać zalecanej dawki).

Uwaga: Nie zażywać na noc. Daje bardzo mocny efekt w połączeniu ze stosowaniem Schizandra Plus. Pierwsza tabletka może zadziałać słabo. Ludzie pijący dużo kawy mogą nie odczuwać efektu NRG. Jeśli chcą go odczuć muszą ograniczyć picie kawy.

Zawartość: 60 tabletek

 

 

NRG - tabletki - etykieta opakowania  

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl