Firma Herbalife - podstawowe informacje na temat firmy

Stabliny lider w branży suplementacji i odżywiania

Herbalife na giełdzie w Nowym Jorku NASDAQHerbalife utworzona w 1980 roku systematycznie rozwija się jako struktura Niezależnych Dystrybutorów oraz ogólnoświatowa sieć oficjalnych przedstawicielstw obsługujących swoje lokalne struktury Dystrybutorów. Już po niecałych 2 latach działalności obrót firmy przekroczył 2 mln dolarów USD.

W roku 1986 Herbalife debiutuje na giełdzie w Nowym Jorku NASDAQ, a w 1996 roku osiąga niewiarygodny skok w obrotach dochodząc do 1 mld USD rocznej sprzedaży.

W kwietniu 2003 roku na czele firmy staje niewiarygodny człowiek sukcesu Michael O. Johnson, który przez 17 lat był prezesem (SEO) kierując Walt Disney International.

W 2004 roku giełdowa spółka notuje obroty rzędu 1.3 mld USD. W roku 2011 firma osiąga już ponad 5 mld USD obrotów rocznie i jest na najlepszej drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu osiągnięcia przez najbliższe 5 lat obrotu wysokości 10 mld USD obrotów rocznie.

Herbalife istnieje na giełdzie pod skrótem HLF, jej akcje w niebywałym tempie rosną z dekady na dekadę wprawiając w podziw inne firmy giełdy NYSE - to zasłaga nasza... dystrybutorów którzy sie rozwijają oraz jest to dowód że nasze produkty klienci kupują coraz częściej.

Sprawdź aktualny kurs Herbalife na giełdzie NASDAQ Giełda NASDAQ

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl