O Herbalife - lider branży

Firma Herbalife - podstawowe informacje na temat firmy

 

Stabliny lider w branży suplementacji i odżywiania

Herbalife na giełdzie w Nowym Jorku NASDAQHerbalife utworzona w 1980 roku systematycznie rozwija się jako struktura Niezależnych Dystrybutorów oraz ogólnoświatowa sieć oficjalnych przedstawicielstw obsługujących swoje lokalne struktury Dystrybutorów. Już po niecałych 2 latach działalności obrót firmy przekroczył 2 mln dolarów USD.

W roku 1986 Herbalife debiutuje na giełdzie w Nowym Jorku NASDAQ, a w 1996 roku osiąga niewiarygodny skok w obrotach dochodząc do 1 mld USD rocznej sprzedaży.

W kwietniu 2003 roku na czele firmy staje niewiarygodny człowiek sukcesu Michael O. Johnson, który przez 17 lat był prezesem (SEO) kierując Walt Disney International.

W 2004 roku giełdowa spółka notuje obroty rzędu 1.3 mld USD. W roku 2011 firma osiąga już ponad 5 mld USD obrotów rocznie i jest na najlepszej drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu osiągnięcia przez najbliższe 5 lat obrotu wysokości 10 mld USD obrotów rocznie.

Herbalife istnieje na giełdzie pod skrótem HLF, jej akcje w niebywałym tempie rosną z dekady na dekadę wprawiając w podziw inne firmy giełdy NYSE - to zasłaga nasza... dystrybutorów którzy sie rozwijają oraz jest to dowód że nasze produkty klienci kupują coraz częściej.

Sprawdź aktualny kurs Herbalife na giełdzie NASDAQ Giełda NASDAQ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl