Wsparcie układu pokarmowego

Wsparcie układu pokarmowego

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Program mający na celu usprawnienie pracy układu pokarmowego. Wchodzą w jego skład 3 różne preparaty. Każdy z nich wypełniony jest składnikami przyjaznymi dla układu pokarmowego. Każdy z nich dostarcza ponadto organizmowi niezbędnych dla jego optymalnego działania komponentów - taką rolę odgrywają głównie Multiwitaminy. Napój Aloesowo-Ziołowy z kolei działa bardzo wyciszająco na żołądek, jak i na cały układ pokarmowy. Błonnik i Zioła pomagają w regulacji pracy żołądka.

Kluczowe korzyści

  • Kompleksowa ochrona układu pokarmowego;
  • Naturalne składniki, bezpieczne dla żołądka;
  • Delikatne, ale skuteczne odciążenie żołądka;
  • Odbudowa flory jelitowej;
  • Dostarczenie odpowiedniej ilości składników, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania żołądka;
  • Uzupełnienie niedoborów błonnika pokarmowego;
  • Nie powoduje podrażnień żołądka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Często towarzyszy Ci uczucie ciężkiego żołądka? A może odczuwasz dyskomfort związany z uczuciem zbyt pełnego żołądka mimo, że porcje posiłków nie były wcale duże? To może być wina nieprawidłowej pracy układu pokarmowego, bądź też wcześniejszych zaniedbań w postaci niewłaściwej diety. Zbyt tłuste potrawy lub przygotowywane w pośpiechu, mogą być właśnie przyczyną tych dolegliwości. Program Oczyszczanie układu pokarmowego może szybko pomóc w ich zlikwidowaniu. Wchodzące w skład poszczególnych jego komponentów składniki, powodują delikatne, a przede wszystkim w 100% bezpieczne oczyszczenie układu pokarmowego. Usprawnienie układu pokarmowego wpłynie też na Twoje samopoczucie, co z pewnością nie pozostanie obojętne wobec Twojej aktywności życiowej.

 Napój aloesowy

Napój aloesowo-ziołowy

Ten orzeźwiający napój pomaga uspokoić system trawienny. Stanowi koncentrat wyciągu z samego środka aloesu pospolitego (aloe vera), uzyskany unikalną technologią zimnej destylacji, a ponadto zawiera mnóstwo ważnych enzymów, aminokwasów i witamin. Zawiera dużo wapnia i magnezu oraz jest źródłem witaminy A.

dostępne smaki: oryginalny, mango /Smak aloesu należy określić w komentarzu do zamówienia/.
 Błonnik i Zioła

Błonnik i Zioła

To połączenie błonnika owsianego i wyselekcjonowanych ziół, które działając razem wspierają eliminację produktów przemiany materii ze spożywanego jedzenia. Oczyszczony układ trawienny może funkcjonować bardziej efektywnie, może także zapewnić lepsze wchłanianie składników odżywczych pochodzących z pożywienia. Niedobór błonnika jest główną przyczyną licznych problemów związanych z trawieniem.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl