Odchudzanie bez uczucia głodu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Program redukcyjny dla osób, które obawiają się nieopanowanego uczucia głodu w czasie diety. Odchudzanie bez uczucia głodu to zestaw trzech, odpowiednio dobranych i właściwie zbilansowanych preparatów Herbalife. Wszystkie są niskokaloryczne i ułatwiają gubienie kilogramów bez przykrego uczucia głodu. Wchodzące w skład zestawu preparaty, zapewniają uczucie sytości na długi czas. Ponadto przyspieszają szybkość spalania tkanki tłuszczowej i ułatwiają jej zmianę w masę mięśniową. Mają też korzystny wpływ na układ trawienny.

Kluczowe korzyści

  • Efektywna i szybka, a przy tym bezpieczna utrata wagi;
  • Redukcja tkanki tłuszczowej;
  • Pomoc w budowaniu masy mięśniowej;
  • Idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi się głodzić;
  • Doskonała pomoc dla osób, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem;
  • Brak konieczności liczenia kalorii;
  • Uzupełnienie niedoborów wapnia i błonnika;
  • Szybkie efekty;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego i żołądka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Odchudzanie bez uczucia głodu to specyficzny program proponowany wszystkim, którzy obawiają się, że będą chodzili głodni i w końcu nie zapanują nad apetytem. Składniki zestawu zostały bowiem tak dobrane, by nie wystąpił u nas tak zwany efekt „wilczego apetytu“ czyli napadów głodu. Dodatkowo - jeśli zdecydujemy się na włączenie w trakcie jego trwania - aktywności fizycznej, możemy liczyć na szybsze i bardziej widoczne efekty.

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują dla zachowania optymalnego zdrowia.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Błonnik i Zioła 

Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.
 Formuła 3 - Błonnik i Zioła

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl