Odchudzanie z oczyszczaniem

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Produkt idealny dla wszystkich, którzy pragną oczyścić swój ustrój oraz przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Odchudzanie z oczyszczaniem to wyjątkowy zestaw dwóch produktów, dzięki którym bez problemu oczyścisz swój organizm, a przy okazji pozbędziesz się kilku nadmiernych kilogramów. Preparaty wchodzące w jego skład, opierają się na naturalnych składnikach, dzięki czemu nie obciążają Twojego organizmu. Skutecznie też zabijają uczucie głodu na długi czas. Można je stosować jako uzupełnienie codziennej diety, dla utrzymania prawidłowej wagi.

Kluczowe korzyści

 • Szybki sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji;
 • Likwidacja takich problemów jak zaparcia, biegunki czy wzdęcia całkowicie w zgodzie z naturalnym rytmem Twojego organizmu;
 • Łatwość w przygotowaniu;
 • Pozostawia uczucie sytości na długi czas;
 • Można zastąpić nim jeden lub dwa posiłki;
 • Idealne rozwiązanie dla osób szybko żyjących i w ciągłym biegu a chcącym zadbać o linię i swój organizm;
 • Usprawnienie pracy jelit;
 • Dostarczenie organizmowi w 100% przyswajalnego białka;
 • Uzupełnienie niedoborów błonnika pokarmowego;
 • Wsparcie dla mięśni;
 • Ulga dla żołądka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Odchudzanie z oczyszczaniem to niezwykły program, dzięki któremu nie tylko schudniesz. Przede wszystkim oczyścisz swój organizm z zalegających w nim szkodliwych toksyn czy innych substancji, mających ogromny wpływ także na to ile ważysz i jak wygląda Twoja sylwetka. Odchudzanie z oczyszczaniem to także silne wsparcie dla Twoich mięśni (Koktajl Odżywczy) oraz smaczny sposób na dodatkowe i szybsze gubienie kilogramów, ale przede wszystkim centymetrów. Zalecany dla wszystkich aktywnie uprawiających sport.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Produkt kontroli wagi, zastępujący posiłek, pomaga osiągnąć spadek wagi z długoterminowymi rezultatami. Stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię żywienia. Ta specjalnie opracowana, unikalna mieszanka składników zapewnia łatwo wchłaniane, wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Spożywając koktajl dostarczasz organizmowi pyszny, sycący i zrównoważony posiłek.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Błonnik i Zioła 

Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl