Odchudzanie z poprawą metabolizmu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Odchudzanie z poprawą metabolizmu to program dla wszystkich, którzy mimo odchudzania czy ćwiczeń, wciąż nie widzą efektów. W skład zestawu wchodzą produkty, które podkręcają metabolizm czyli są odpowiedzialne za utratę centymetrów i kilogramów. Dzięki ich regularnemu stosowaniu nasz metabolizm przyspiesza a my czujemy się lepiej i mamy więcej energii do dalszej walki z kilogramami. Widoczne efekty to luźniejsze ubrania, większa liczba spalanych w czasie ćwiczeń kalorii, szybsza utrata tkanki tłuszczowej.

Kluczowe korzyści

  • Program wspomaga odchudzanie i tracenie centymetrów;
  • Pomoc w osiąganiu proporcjonalnych wymiarów;
  • Wsparcie dla lepszej pracy całego ustroju;
  • Niezastąpiona pomoc w pierwszej fazie odchudzania oraz wtedy, gdy nasza waga się zatrzymuje;
  • Uzupełnienie niedoborów witamin i błonnika pokarmowego;
  • Szybsze efekty odchudzania, co działa motywująco i zachęcająco do kolejnych kroków na drodze ku szczupłej sylwetce.

Co to oznacza dla Ciebie?

Metabolizm, a ściślej mówiąc jego tempo, to bardzo ważna kwestia jeśli chodzi o efektywne odchudzanie. Niestety nie zawsze jest ono na właściwym poziomie. Dlatego też Herbalife przygotował specjalny program Odchudzanie z poprawą metabolizmu mający na celu pobudzenie metabolizmu do wzmożonej pracy. Dzięki temu łatwiej jest gubić zbędne kilogramy a przy okazji usprawnić funkcjonowanie całego swojego organizmu.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Błonnik i Zioła

Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.
Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna 

Herbatka rozpuszczalna Herbalife 50g

To odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl