Odchudzanie ze spalaniem tkanki tłuszczowej

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Odchudzanie ze spalaniem tkanki tłuszczowej to prawdziwa rewolucja nie tylko w efektywnym, ale przede wszystkim efektownym odchudzaniu od Herbalife. W skład programu weszły preparaty, dzięki którym szybciej można stracić nie tylko kilogramy (Koktajl Odżywczy), ale również przyspieszyć przemianę materii (Thermo Complete Herbalife i Herbatka Rozpuszczalna), co poskutkuje dodatkowo widoczną utratą centymetrów. Sporą zaletą wchodzących w jego skład produktów, jest również fakt, że wszystkie one składają się z komponentów, które dostarczają organizmowi potrzebnych witamin, minerałów i innych wartościowych składników odżywczych. Dodatkowo Koktajl Odżywczy może zastąpić nam 1 a nawet 2 posiłki w ciągu dnia.

Kluczowe korzyści

  • Szybkie i widoczne efekty, co mobilizuje do nie zaniechania walki o szczupłą sylwetkę;
  • Wsparcie dla całego organizmu;
  • Łatwe kontrolowanie masy ciała;
  • Szybsza redukcja kilogramów i centymetrów;
  • Łatwe i nieczasochłonne przygotowanie;
  • Dobry sposób na dostarczenie organizmowi niezbędnej energii w ciągu dnia;
  • Pomoc dla wszystkich ćwiczących i uprawiających regularnie aktywność fizyczną.

Co to oznacza dla Ciebie?

Aby zrealizować swoje marzenie o szczupłej sylwetce, trzeba przede wszystkim wdrożyć nowy i zdrowy sposób życia. Ważnym jego elementem powinna być aktywność fizyczna. Nawet ta najmniejsza, może dać wymierne efekty, pod warunkiem, że będzie uprawiana systematycznie. Aby ułatwić trwanie w ćwiczeniach, Herbalife przygotowała specjalny program Odchudzanie ze spalaniem tkanki tłuszczowej, dzięki któremu dużo szybciej osiągniesz efekty o jakich marzysz. Dodatkowo wzmocnisz organizm, dostarczając mu optymalnych dawek niezbędnych składników odżywczych.

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze , by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują dla zachowania optymalnego zdrowia.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Błonnik i Zioła

Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna Herbalife 50g

To odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.
 Thermo Complete

Thermo Complete Herbalife

Thermo Complete łączy silną mieszankę starannie wyselekcjonowanych ziół, które wspierają proces kontroli wagi. Rewolucyjny ziołowy suplement. Doskonale skomponowany suplement diety i naturalny spalacz tłuszczu w jednym. Komponenty tego preparatu wspomagają nie tylko proces odchudzania. Są one również doskonałym źródłem niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu energii.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl