Odchudzanie wspomagane treningiem

Odchudzanie wspomagane treningiem

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Program polecany dla osób, które chcą zwalczać utratę wagi głównie przy pomocy aktywności fizycznej. Zestaw składa się z trzech preparatów Herbalife, których głównym zadaniem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej. Dzięki dokładnie przemyślanemu składowi zestawu Odchudzanie wspomagane treningiem, nasz metabolizm przyspiesza, a my nie czujemy się pozbawieni energii po treningu. Dobry sposób dla każdego, kto do tej pory nie ćwiczył i nie chce się zniechęcić.

Kluczowe korzyści

 • Energia przez cały dzień, nawet po dłuższych ćwiczeniach;
 • Wsparcie dla osób, które do tej pory nie ćwiczyły w ogóle lub ćwiczyły ale niewiele;
 • Wzmocnienie efektów wykonywanych ćwiczeń;
 • Wsparcie dla układu pokarmowego i trawiennego;
 • Uzupełnienie niedoborów witamin;
 • Pobudzenie metabolizmu;
 • Szybkie efekty ćwiczeń w postaci widocznej utraty centymetrów;
 • Bez uczucia czy napadów głodu;
 • Łatwy w przygotowaniu;
 • Bezpieczne, naturalne składniki;
 • Spory wybór smaków - w przypadku koktajlu i herbatki, dzięki czemu odchudzanie będzie przyjemnością samą w sobie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Aktywność fizyczna to połowa sukcesu na Twojej drodze do szczupłej sylwetki. Aby ją wdrożyć, trzeba dużo samozaparcia. Z kolei aby zobaczyć efekty, trzeba dużo wysiłku. Nie każdego na to stać. Dlatego też powstał program Odchudzanie wspomagane treningiem, dzięki któremu nie tylko nie zabraknie Ci motywacji, ale również dość szybko zobaczysz pierwsze efekty, które na pewno zmotywują Cię do dalszej pracy. Ponadto dostarczysz swojemu organizmowi najważniejszych witamin oraz uzupełnisz niedobory wielu istotnych składników odżywczych.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Produkt kontroli wagi, zastępujący posiłek, pomaga osiągnąć spadek wagi z długoterminowymi rezultatami. Stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię żywienia. Ta specjalnie opracowana, unikalna mieszanka składników zapewnia łatwo wchłaniane, wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Spożywając koktajl dostarczasz organizmowi pyszny, sycący i zrównoważony posiłek.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Zapewnia uczucie sytości na dłużej, stosowane po ćwiczeniach wspomaga proces regeneracji. Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna 50g

Idealnie wspiera kontrolę wagi poprzez przyśpieszenie procesu kreacji ciepła w organizmie, które jest niezbędne przy spalaniu nadmiaru kalorii. Stosowanie herbatki w połączeniu z ćwiczeniami pomaga ograniczyć odkładanie tkanki tłuszczowej.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.
Formuła 2 Multiwitaminy 

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl