Odżywianie kobiet

Odżywianie kobiet

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Smaczny i zdrowy sposób na kompletną ochronę kobiecego ustroju. Program Odżywianie kobiet to aż 4 produkty sprzyjające utrzymaniu w dobrej kondycji i formie kobiecego ustroju. Dzięki niemu żadna aktywna mama nie jest skazana na zaniedbania wobec siebie i swojego wyjątkowo wymagającego organizmu. Program też pomaga zadbać jednocześnie o układ: pokarmowy, nerwowy, sercowo-naczyniowy oraz kostny. Pozwala też na zastąpienie jednego lub dwóch posiłków w ciągu dnia – posiłkami odpowiednio zbilansowanymi, smacznymi i o niskiej kaloryczności.

Kluczowe korzyści

  • Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 czyli wsparcie dla serca;
  • Uzupełnienie niedoborów wapnia;
  • Dostarczenie magnezu, który przyspiesza absorpcję wapnia oraz łagodzi system nerwowy;
  • Komplet witamin niezbędnych dla zachowania dobrej kondycji psychicznej w ciągu dnia;
  • Alternatywa dla pierwszego posiłku lub posiłku w ciągu dnia;
  • Zapewnienie sytości na dłużej;
  • Bogate źródło bardzo zdrowego białka sojowego.

Co to oznacza dla Ciebie?

Aktywna mama to przede wszystkim zdrowa mama. Dlatego tak niezmiernie ważną kwestią jest dostarczenie kobiecemu organizmowi wszystkich podstawowych i niezbędnych dla niego składników, które często ciężko znaleźć w odpowiednich produktach spożywczych. To z koeli prowadzi często do ich niedoborów. Program Odżywianie kobiet rekompensuje te wszystkie niedobory. Sprzyja przy tym zachowaniu w lepszej formie: kości, serca i stawów. Produkty wchodzące w jego skład pomagają każdej aktywnej mamie, zachęcać do tej aktywności również jej pociechę.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Pyszny, sycący i zrównoważony posiłek, bogaty w proteiny białka sojowego. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, które pomagają w regulacji cukru we krwi, jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach. Codzienne stosowanie tego suplementu dostarcza odpowiedniej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zostają zużyte podczas wysiłku fizycznego.
Herbalifeline 

Herbalifeline - kwasy Omega-3

Dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3 , aby wspomóc twoje serce i krążenie oraz utrzymać elastyczność stawów. Produkt niezbędny dla wszystkich aktywnych ludzi.
 Xtra-Cal

Xtra-Cal

To najbardziej skoncentrowana i najłatwiej przyswajalna z dostępnych postać wapnia wzbogacona w witaminę D /niezbędną w procesie wchłaniania wapnia/, magnez / wspomagający absorpcję wapnia/.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl