Artykuły

Jak zamienić tłuszcz w mięśnie?

Czy wiesz, na czym polega prawidłowe odchudzanie? Nie, nie chodzi tu jedynie o mądre dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii. Najważniejszą kwestią jest tu zamiana tłuszczu w mięśnie. Zobacz, jak dokonać tego najskuteczniej.

więcej »

Centymetr kontra waga

W jaki sposób najlepiej kontrolować swoje postępy w odchudzaniu? Nie, nie chodzi o złośliwe uwagi zazdrosnych koleżanek, ani o pełne podziwu westchnięcia facetów. Nie, nie chodzi też o lustro, które na dobrą sprawę...

więcej »

Strzeż się diet błyskawicznych!

Kopenhaska, 1000 kalorii, białkowa – czyż te pojęcia nie brzmią znajomo? To nazwy najpopularniejszych diet ekspresowych czyli takich, które obiecują utratę dużej ilości kilogramów w bardzo krótkim czasie.

więcej »

Produkty Light nie do końca „light”

Odchudzając się nie raz słyszeliście, że produkty o obniżonej wartości energetycznej (innymi słowy produkty „Light”) powinny być stosowane w diecie odchudzającej. Ale czy rzeczywiście stanowią one jej niezbędny element?

więcej »

Zaprzyjaźnij się z przyprawami

Czy wiesz, że odchudzanie może być przyjemne? Diety oparte o mdłe i niesmaczne potrawy, już dawno odeszły do lamusa. Dzisiaj zastąpiły je dania smaczne, kolorowe i aromatyczne dzięki przyprawom. Jaka jest ich rola w odchudzaniu? Podkręcają metabolizm, przyspieszają trawienie, zapobiegają wzdęciom, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

więcej »

Podkręć metabolizm na wiosnę

Wiosna to idealna pora roku na to, by skutecznie pożegnać się ze zbędnymi kilogramami. Sprzyja temu panująca za oknem aura, kusząca do wzmożonej aktywności fizycznej. A jak więcej ruchu, to i szybsze spalanie. Chcesz uzyskać naprawdę dobre rezultaty? Zadbaj o swój metabolizm. Co to takiego i jak tego dokonać?

więcej »

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl