Poprawa pamięci i koncentracji

Poprawa pamięci i koncentracji

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Program dzięki któremu Twoja pamięć nigdy Cię nie zawiedzie, a wzmożona koncentracja ułatwi wykonywanie zleconych Ci zadań. Na ten program składają się trzy różne produkty od Herbalife. Zostały one tak dobrane, by stanowiły doskonałą ochronę i wsparcie dla układu nerwowego, pamięci i koncentracji już od samego rana. Są też świetną alternatywą dla obciążającej serce kofeiny, ponieważ posiadają w sobie komponenty, które w naturalny sposób wyzwalają ustrojowe pokłady energii. Program przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, których umysł musi pracować na pełnych obrotach przez jak najdłuższy czas.

Kluczowe korzyści

  • Wsparcie dla układu nerwowego;
  • Pomoc w utrzymaniu dobrej formy psychicznej i fizycznej;
  • Zapobieganie nagłemu wyczerpaniu;
  • Zwiększenie odporności na zmęczenie psychiczne i fizyczne;
  • Pomoc w odzyskaniu i utrzymaniu koncentracji na długi czas;
  • Alternatywa dla kawy;
  • Bezpieczny dla serca;
  • Wsparcie kondycji umysłowej;
  • Poprawa pamięci.

Co to oznacza dla Ciebie?

Kłopoty z koncentracją czy „wygrzebaniem” z pamięci ważnych informacji czy też przyswojeniem nowych danych, utrudniają nam często wykonywanie zadań bieżących. Przez to stajemy się bardziej nerwowi i dezorganizujemy swój plan dnia. Dzięki programowi Poprawa pamięci i koncentracji możemy tego uniknąć. W jego składzie znalazły się bowiem takie preparaty, które stanowią kompleksową ochronę dla Twojego umysłu, układu nerwowego, jak i ogólnej kondycji psychicznej. Poszczególne z nich budują też barierę ochronną dla ustroju i zapobiegają powstawaniu stanów wyczerpania umysłowego, fizycznego i psychicznego.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Formuła 1 jest wyjątkowo wygodną i łatwą w przygotowaniu alternatywą, która umożliwi Ci skoncentrowanie się na swoim wypełnionym różnymi czynnościami życiu. Zapewnia zrównoważone składniki odżywcze, łatwo przyswajane przez organizm, które pomogą utrzymać Cię w dobrej kondycji fizycznej.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Multiwitaminy zawierają dokładnie wyważone składniki, które pomogą zapewnić organizmowi idealne wsparcie odżywcze w każdej sytuacji oraz stwarza podstawy utrzymania dobrego samopoczucia przez długi czas. Dostarczają niezbędne witaminy i minerały, które są szczególnie przydatne przy aktywnym, zabieganym stylu życia.
 NRG - Naturalna Guarana

NRG - Naturalna Guarana - tabletki

Poprzez swoje energetyczne właściwości stanowi wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie, dostarczając dodatkową dawkę energii i uczucie witalności w ciągu całego dnia.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl