Powolny przyrost masy mięśniowej

Powolny przyrost masy mięśniowej

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Doskonały zestaw dla wszystkich, którzy marzą o idealnej umięśnionej i pozbawionej tłuszczu sylwetce. W skład programu Powolny przyrost masy mięśniowej wchodzi 5 produktów Herbalife, których zadaniem jest zmiana tkanki tłuszczowej w masę mięśniową. Preparaty są całkowicie bezpieczne. Nie powodują uczuleń i nie podrażniają układu pokarmowego. Dostarczają też niezbędnych składników odżywczych, bez których praca organizmu może zostać zaburzona.

Kluczowe korzyści

  • Bezpieczna budowa masy mięśniowej bez szkody dla organizmu;
  • Łatwe i nieczasochłonne przygotowanie;
  • W 100% łatwoprzyswajalne składniki odżywcze - witaminy, białko, minerały w dużej części pochodzenia roślinnego;
  • Szybka regeneracja utraconych sił;
  • Doskonały sposób na utrzymanie organizmu w dobrej kondycji;
  • Dobre rozwiązanie dla osób z niedowagą lub problemami zdrowotnymi powodującymi niedowagę;
  • Szybki sposób na dostarczenie organizmowi odpowiedniej dziennej porcji witamin i innych ważnych składników odżywczych.

Co to oznacza dla Ciebie?

Mówiąc o skutecznych dietach nie zawsze mamy na myśli tylko te odchudzające. Herbalife wychodzi też na przeciw osobom, które borykają się z problemem niedowagi na różnym tle. Między innymi dla nich przygotował ten specjalny program Powolny przyrost masy mięśniowej. Mogą z niego również skorzystać te osoby, których celem jest ładna, umięśniona a nie otłuszczona sylwetka. Dzięki regularnemu przyjmowaniu znajdujących się w jego składzie preparatów, można nie tylko osiągnąć właściwą masę ciała, ale również je ładnie ukształtować. Dodatkowo preparaty te pomagają uzupełnić - często występujące przy niedowadze - niedobory ważnych składników jak: witaminy, minerały, białka. Program gwarantuje również szybką poprawę samopoczucia.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

2 opakowania Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smaki koktajli należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.
 Cell Activator

Cell Activator Herbalife

Suplement diety o wszechstronnym działaniu. To nowoczesny zestaw naturalnych mikroelementów i składników botanicznych, uzupełniający odżywianie na poziomie komórkowym. Pomaga w przyswajaniu ważnych składników odżywczych z pożywienia oraz przyspiesza ich przekształcanie w energię.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl