Program zdrowe serce PLUS

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Wyjątkowe wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania serca. Polecany także dla sportowców, których serce narażone jest na większy wysiłek. W skład programu wchodzą 3 produkty, na które składają się komponenty wspomagające pracę serca o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Program nie tylko chroni serce, ale również poprawia ogólną kondycję układu wydolnościowego.

 

 

Suplement Herbalife nie jest przeznaczony do leczenia Program odżywczy nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.

Kluczowe korzyści

  • Zdrowy, zbilansowany posiłek całkowicie bezpieczny dla serca;
  • Łatwa kontrola masy ciała, dzięki czemu serce może pracować bez zaburzeń i obciążeń;
  • Szybka regeneracja utraconych sił;
  • Naturalne źródło energii, dzięki czemu serce również nie musi pracować ze zdwojoną siłą;
  • Źródło niezbędnych dla utrzymania serca w dobrej kondycji kwasy Omega-3;
  • Pomoc w przyrządzeniu niskokalorycznego, ale pełnego wartości odżywczych posiłku;
  • Alternatywa dla kolejnych filiżanek kawy;
  • Szybkie działanie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Twoje serce jest codziennie narażone na tysiące obciążeń: stres, wysiłek, używki. Często dodatkowym obciążeniem jest dla niego zbyt duża masa ciała lub za duża ilość tkanki tłuszczowej. Aby wesprzeć serce w tych trudnych dla niego warunkach, które często nieświadomie sami mu stwarzamy, Herbalife opracował specjalny program Program zdrowe serce PLUS, w którego skład wchodzą 3 produkty mające za zadanie zredukować Twoją masę ciała i poziom tkanki tłuszczowej na tyle, aby odciążyć Twoje serce. Ponadto dostarczyć mu niezbędnych dla jego ochrony i prawidłowego funkcjonowania składników takich jak białko sojowe czy kwasy tłuszczowe Omega-3 i to w ilości odpowiadającej dziennemu zapotrzebowaniu.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy

Formuła 1 jest idealnym produktem dla osób, które zdają sobie sprawę z konieczności troski o własne zdrowie. Stanowi ona szybki w przygotowaniu i zdrowy posiłek, zapewniający odpowiednie odżywianie każdego dnia. Zawiera wysoką zawartość kluczowych składników odżywczych: wysokiej jakości białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany, błonnik oraz witaminy i minerały. Każdy koktajl odżywczy dostarcza 17,5 g białka, które zawiera 5,8 g zdrowego dla serca białka sojowego.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Niteworks

Niteworks

Produkt, którego twórcą jest prof. Louis Ignarro, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Kluczowy produkt w programie Zdrowe serce, dostarcza podstawowe aminokwasy, które wspomagają naturalną produkcję tlenku azotu, a także korzystne antyoksydanty.
Herbalifeline 

Herbalifeline

To jedno z najlepszych źródeł omega-3, które wspiera optymalne i zdrowe odżywianie. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w Herbalifeline Herbalife pomogą utrzymać dobre samopoczucie psychiczne i zdrowe serce. Produkt polecany wszystkim, którzy chcieliby w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie. Omega 3 jest przeznaczona także dla osób, których dieta jest uboga w tłuste ryby morskie, które są największym źródłem kwasów tłuszczowych.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl