Program Herbalife Stabilizacja

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Doskonałe i całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą utrzymać uzyskaną w czasie redukcji wagę. Program Herbalife Stabilizacja to zestaw 3 produktów , tak dobranych, by z ich pomocą utrzymać wymarzoną wagę. Idealnie sprawdza się jako zastępnik tradycyjnych posiłków, co ułatwia znacznie kontrolowanie wagi i nie przybieranie na niej. Dodatkowo składniki wielu z nich dostarczają organizmowi niezbędnych dziennych dawek ważnych składników odżywczych, minimalizując tym samym efekty ich niedoborów.

Kluczowe korzyści

  • Prostota w przygotowaniu;
  • Doskonały sposób na utrzymanie szczupłej sylwetki, bez męczącego uczucia głodu czy ssania w żołądku;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego;
  • Szybki sposób na dostarczenie organizmowi odpowiednich składników, z których może czerpać energię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania;
  • Smaczny i skuteczny sposób na walkę z efektem jo-jo;
  • Łatwa metoda przygotowywania posiłków odpowiednio zbilansowanych, zwalniająca z konieczności liczenia kalorii;
  • Prosty sposób na wzmocnienie mięśni.

Co to oznacza dla Ciebie?

Program Herbalife Stabilizacja to fenomenalne rozwiązanie dla każdego, kto boi się o efekty przeprowadzonej diety odchudzającej. Niektórzy nie podejmują tego ryzyka tylko z powodu obawy o nawrót utraconych kilogramów. Program został tak skonstruowany, by z jednej strony: pomóc w utrzymaniu wywalczonej wagi, z drugiej zaś: dostarczyć organizmowi najważniejszych dla niego składników pełnych wartości odżywczych. Dzięki temu programowi, nie grozi Ci ani efekt jo-jo, ani tym bardziej głodowe porcje jedzenia. Dzięki Koktajlowi Odżywczemu, możesz czuć się syty / syta przez większość dnia - w zależności od tego, kiedy po niego sięgniesz.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki, zmniejsza apetyt, hamuje rozwój tkanki tłuszczowej, pobudza przemianę materii. Zapewnia łatwo wchłaniane, wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Każda porcja ( z mlekiem) zapewnia około 17 gramów białka, które pomaga zrównoważyć zapotrzebowanie organizmu na białko, a w związku z tym minimalizuje utratę tkanki mięśniowej podczas kontroli wagi.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Błonnik i Zioła

Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna Herbalife 50g

To odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl