Program na wzmocnienie kości

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wzmocnić swoje kości lub uzupełnić niedobory wapnia. W skład programu Program na wzmocnienie kości wchodzą preparaty o wysokiej zawartości wapnia. Jest to z kolei składnik, którego niedobory mogą owocować pogorszeniem stanu kośćca, jak i spowodować osłabienie zębów. Wszystkie preparaty powstały na bazie naturalnych komponentów, co czyni je zupełnie bezpiecznymi, także dla osób starszych.

Kluczowe korzyści

  • Preparaty dostarczają nie tylko wapń ale również zdrowe tłuszcze, węglowodany, błonnik, minerały oraz witaminy;
  • Kompleksowa ochrona nie tylko dla układu kostnego, ale również dla całego ustroju;
  • Alternatywa dla tradycyjnych posiłków;
  • Łatwy sposób na wyrównanie niedoborów wapnia i wielu innych składników odżywczych;
  • Naturalne składniki;
  • Nie powoduje uczuleń;
  • Nie podrażnia żołądka;
  • Pomoc dla osób cierpiących na osteoporozę czy przechodzących zmiany hormonalne (menopauza).

Co to oznacza dla Ciebie?

Łamliwe kości czy słabe zęby, to wynik wielu zaniedbań z naszej strony, jakich dopuszczaliśmy się w stosunku do swojego ustroju. Nieprawidłowa dieta, niezdrowy tryb życia, a także - niezależne od nas - pewne biochemiczne zmiany w naszym ustroju mogą pogorszyć stan kośćca, jak i zębów. Z tego też względu Herbalife przygotował swój unikalny Program na wzmocnienie kości. Dzięki niemu nie tylko wzmocnimy swój układ kostny, ale również możemy wpłynąć na regenerację ogólną ustroju. Warto przy tym nadmienić, że preparaty te sprzyjają też regulacji masy ciała, a jak wiadomo to ile ważymy, również może odbijać się na stanie układu kostnego.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy

Formuła 1 jest idealnym produktem dla osób, które zdają sobie sprawę z konieczności troski o własne zdrowie. Stanowi ona szybki w przygotowaniu i zdrowy posiłek, zapewniający odpowiednie odżywianie każdego dnia. Zawiera wysoką zawartość kluczowych składników odżywczych: wysokiej jakości białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany, błonnik oraz witaminy i minerały.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
Xtra-Cal 

Xtra Cal

Dostarcza wapń i inne składniki odżywcze niezbędne do utrzymania zdrowych, mocnych kości. To najbardziej skoncentrowana i najłatwiej przyswajalna z dostępnych postać wapnia wzbogacona w witaminę D /niezbędną w procesie wchłaniania wapnia/, magnez / wspomagający absorpcję wapnia/.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl