Program podstawowy odżywczy

Program podstawowy odżywczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Doskonały i zdrowy sposób na dostarczenie organizmowi wszystkiego, co najważniejsze, by mógł prawidłowo funkcjonować. Program składa się z 3-ech komponentów. Rolą każdego z nich jest dostarczenie ustrojowi odpowiedniej, dziennej dawki niezbędnych składników odżywczych. Ponieważ skład poszczególnych preparatów opiera się na naturalnym białku sojowym, wegetarianie nie muszą obawiać się o zaburzenie sposobu swojego odżywiania. Program ma za zadanie uzupełnić wszelkie niedobory. Jego plusem jest możliwość zastąpienia przy pomocy Koktajlu Odżywczego jednego a nawet dwóch posiłków w ciągu dnia.

Kluczowe korzyści

 • Smaczny i zdrowy sposób na wyrównanie wszelkich niedoborów składników o wysokiej wartości odżywczej;
 • Prostota przygotowania;
 • Łatwa kontrola wagi – masy ciała;
 • Duży wybór smaków;
 • Wsparcie dla kości i zębów;
 • Pożywienie dla mięśni;
 • Utrzymanie dobrego samopoczucia w ciągu całego dnia;
 • Komplet niezbędnych witamin;
 • Wyrównanie niedoborów energetycznych;
 • Wsparcie dla układu nerwowego;
 • Wsparcie dla układu immunologicznego;
 • Pomoc w walce z wolnymi rodnikami.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dieta wegetariańska nie zawsze pozwala na dostarczenie ustrojowi dokładnie tego, co jest mu potrzebne. Niedobór witamin czy minerałów, może doprowadzić do osłabienia kondycji fizycznej i psychicznej. Może też zaburzyć funkcjonowanie układu immunologicznego. I właśnie dlatego powstał ten właśnie Program Podstawowy Odżywczy. Jego zadaniem jest wyposażenie ustroju w komplet niezbędnych dla niego składników odżywczych. Dzięki temu łatwiej o dobry nastrój oraz energię w ciągu całego długiego dnia. Program ten sprzyja też utrzymaniu właściwej wagi. Osoby, które intensywnie trenują a są na diecie wegetariańskiej, mogą liczyć, że dzięki temu programowi szybciej zbudują masę mięśniową beztłuszczową.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wspomaga odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl