Program wzbogacony odżywczy

Program wzbogacony odżywczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Smaczny sposób na pożywny, pełnowartościowy posiłek dla wegetarian. Także tych dbających o linię. W skład programu weszło aż 5 różnych produktów o wysokiej zawartości białka sojowego – w pełni dopuszczalnego w diecie wegetariańskiej. Można z nich przygotować nie jeden a kilka smacznych i pożywnych posiłków, a nawet potraktować jako słodką bezkaloryczną przekąskę czy słodki deser. Dzięki czemu łatwo o zachowanie dobrej energii przez cały dzień, czerpiąc przy tym prawdziwą przyjemność. Program Wzbogacony Odżywczy to alternatywa dla wszystkich zabieganych i pragnących kompleksowo zadbać o siebie, bez konieczności spędzania długiego czasu w kuchni.

Kluczowe korzyści

  • Dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych;
  • Alternatywa dla śniadania, obiadu, słodkiej przekąski;
  • Zwolnienie z konieczności liczenia kalorii;
  • Smaczny i zdrowy sposób na kompleksowe zadbanie o swój ustrój;
  • Niwelowanie nagłego spadku energii;
  • Uzupełnienie niedoborów białkowych;
  • Sposób na wyrównanie poziomu błonnika pokarmowego;
  • Pożywne i niskokaloryczne produkty o zróżnicowanym smaku.

Co to oznacza dla Ciebie?

Stosując Program Wzbogacony Odżywczy możemy być pewni, że dostarczamy organizmowi wszystkiego co dla niego najzdrowsze i najważniejsze czyli witaminy, minerały, białko, błonnik pokarmowy. Wchodzące w skład programu komponenty dostarczają również niezbędnej do funkcjonowania energii. Także w chwilach, gdy odczuwamy zmęczenie. Pomagają też w utrzymaniu w dobrej formie naszego układu nerwowego. Są też świetnym sposobem na utrzymanie odpowiedniej masy ciała. Wyborny smak sprawia, że sięgamy po nie z ogromną przyjemnością. Sporym ich atutem jest prostota przygotowania i brak konieczności wyliczania bilansu kalorycznego. Przygotowane z ich pomocą posiłki, zapewniają uczucie sytości przez kilka godzin, co jest zgodne z podstawowymi zaleceniami dietetycznymi.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wspomaga odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.
 Wyborna Zupa Pomidorowa

Wyborna Zupa Pomidorowa

Zdrowa przekąska lub alternatywa posiłku, zawiera osiem razy więcej białka niż jest z zwykłej zupie pomidorowej. Idealnie kontroluje bilans kaloryczny bo zawiera jedynie 104 kcal. Bogata w białko i błonnik, aby utrzymać poziom energii, zaspokoić głód oraz dać uczucie sytości na dłużej.
Batony proteinowe

Batony Proteinowe

Smaczne batoniki bogate w białko są niskokalorycznym (140 kalorii), a zarazem wysoko odżywczym pokarmem. Zawierają istotne składniki odżywcze, których organizm potrzebuje dla zachowania dobrego zdrowia.

dostępne smaki: waniliowo-migdałowe, czekoladowo-orzechowe, cytrynowe (Smak batonów należy określić w komentarzu do zamówienia.)

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl