Przypływ energii

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

To naturalny sposób na życiowy wigor dla osób w podeszłym wieku. W jego skład wchodzą preparaty składające się z naturalnych składników, dzięki którym łatwo uzupełnić i wyrównać niedobory energetyczne. Dzięki temu starsza osoba, nie musi wcale posiłkować się kawą i obciążać tym samym swojego serca a także układu nerwowego.

Kluczowe korzyści

  • Prosta i szybka w przygotowaniu smaczna pożywna alternatywa dla tradycyjnego posiłku;
  • Posiłek dający sytość przez długi czas;
  • Łatwy sposób na dostarczenie organizmowi niezbędnych składników - źródeł energii takich jak: witaminy, minerały, błonnik, węglowodany, proteiny;
  • Metoda na utrzymanie ładnej sylwetki, także w podeszłym wieku przy niezbyt intensywnej aktywności fizycznej;
  • Produkty nie zakwaszające organizmu;
  • Naturalne wsparcie dla układu immunologicznego.

Co to oznacza dla Ciebie?

Starszy organizm ma to do siebie, że w dużo szybszym tempie wykorzystuje swoje zasoby energetyczne. W efekcie prowadzi to do ospałości w ciągu dnia i zaburzeń snu w ciągu nocy. Dlatego niezmiernie ważnym jest uzupełnianie tych niedoborów na bieżąco. Program Przypływ energii nadaje się do tego celu idealnie. Dodatkowo dostarcza ustrojowi kompletu ważnych dla jego prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Ponadto pomaga w usuwaniu wolnych rodników, które bywają szalenie groźne - szczególnie dla starszego i pozbawionego naturalnej ochrony organizmu.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy

Koktajl F1 to świetny wstęp do diety odchudzającej redukcyjnej. To również doskonały sposób na urozmaicenie codziennej diety i uzupełnienie niedoborów wielu ważnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego ustroju składników jak witaminy, minerały, aminokwasy. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 NRG - Naturalna Guarana

NRG Naturalna Guarana - tabletki

Naturalna Guarana to suplement diety w postaci tabletek lub rozpuszczalnej herbatki na bazie guarany. Ta egzotyczna roślina posiada doskonałe właściwości pobudzające. Jej działanie porównuje się do kofeiny z tą jednak różnicą, że guarana nie obciąża tak naszego żołądka. Guarana likwiduje szybko i skutecznie uczucie zmęczenia na długi czas. Można ją traktować jako alternatywę dla popularnej kawy.
 Cell Activator

Cell Activator

Polecany nie tylko osobom na diecie redukcyjnej, ale również wszystkim tym, którzy potrzebują dużej dawki energii do wykonywania codziennych zajęć. Świetnie sprawdza się również w przypadku niedoborów witamin z grupy B. Pomaga w przyswajaniu ważnych składników odżywczych z pożywienia oraz przyspiesza ich przekształcanie w energię. Polecany do codziennego stosowania.
Schizandra Plus 

Schizandra Plus

Schizandra jest najwyższej jakości formułą odżywczą o wszechstronnym działaniu. Stanowi doskonały antyutleniacz, który może znacząco wzmacnić naturalny system obrony organizmu. Suplement diety w tabletkach do codziennego stosowania, pomocny w walce z działaniem szkodliwych wolnych rodników. Preparat składa się z samych naturalnych składników. Głównym z nich jest Jagoda Schizandry - egzotyczny owoc bogaty w witaminy: C, E i B6 oraz selen.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl