Przypływ energii i sił witalnych

Przypływ energii i sił witalnych

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Doskonałe zabezpieczenie przed nagłą utratą mocy i sił witalnych. Ten program pozwala w skuteczny, a jednocześnie łagodny dla systemu nerwowego sposób, uzupełnić powstałe niedobory energetyczne. Stanowi wsparcie dla osób aktywnych i pragnących zachować trzeźwość umysłu oraz dobrą kondycję fizyczną przez większą część dnia. Jest o wiele skuteczniejszy niż kawa czy napoje energetyczne, a do tego bardzo przyjemny w smaku. Można go spożywać o dowolnej porze – zawsze wtedy, gdy czujemy się „wyssani” z energii i wyczerpani fizycznie bądź gdy nie potrafimy się skoncentrować na tym co ważne.

Kluczowe korzyści

  • Alternatywa dla pełnowartościowego posiłku;
  • Wsparcie dla układu nerwowego z jednoczesnym jego pobudzeniem;
  • Łatwa kontrola poziomu energii;
  • Szybki zastrzyk energii w dowolnym momencie dnia;
  • Długotrwałe działanie;
  • Zapobieganie spadkowi formy fizycznej i psychicznej;
  • Działanie ochronne dla całego ustroju;
  • Wsparcie dla organizmu w wyczerpujących i obciążających go zadaniach;
  • Sprzyja szybkiemu uzupełnieniu niedoborów energetycznych.

Co to oznacza dla Ciebie?

Osoby aktywne powinny liczyć się z tym, że może je nagle dopaść spadek poziomu energii. Wówczas mogą ich przerosnąć nawet najprostsze zadania. Dlatego już od wczesnych godzin rannych, powinni oni sięgnąć po odpowiednie produkty, które pozwolą im uniknąć tego przykrego stanu. Program Przypływ energii i sił witalnych od Herbalife, jest właśnie tym zestawem, który zawiera aż trzy niezbędne do utrzymania właściwego poziomu energii i sił witalnych przez większą część dnia. Jego sporą zaletą jest fakt, że można nim zastąpić jeden czy dwa posiłki w ciągu dnia. Poza tym preparaty te dostarczając niezbędnej energii życiowej, nie obciążają serca ani układu nerwowego. Są przy tym bardzo smaczne i szybko orzeźwiają ciało i umysł – równocześnie.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Formuła 1 jest wyjątkowo wygodną i łatwą w przygotowaniu alternatywą, która umożliwi Ci skoncentrowanie się na swoim wypełnionym różnymi czynnościami życiu. Zapewnia zrównoważone składniki odżywcze, łatwo przyswajane przez organizm, które pomogą utrzymać Cię w dobrej kondycji fizycznej.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Multiwitaminy zawierają dokładnie wyważone składniki, które pomogą zapewnić organizmowi idealne wsparcie odżywcze w każdej sytuacji oraz stwarza podstawy utrzymania dobrego samopoczucia przez długi czas. Dostarczają niezbędne witaminy i minerały, które są szczególnie przydatne przy aktywnym, zabieganym stylu życia.
 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna 50g

Odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Orzeźwiająca herbatka ziołowa zawiera wyciąg z zielonej herbaty, która ma silne właściwości przeciwutleniające. Pomaga utrzymać i poprawić koncentrację.

dostępne smaki: oryginalna, cytrynowa, brzoskwiniowa (Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia.)

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl