Regeneracja ciała kobiety

Regeneracja ciała kobiety

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Dzięki temu programowi ciało każdej mamy, odzyska swój utracony blask i piękny wygląd. Program Regeneracja ciała kobiety to rewelacyjna metoda na szybki powrót do formy sprzed ciąży, głównie pod względem wyglądu. Jest to możliwe dzięki kompozycji poszczególnych – uważnie dobranych – preparatów, które opierają się głównie na naturalnych komponentach. Proteiny oraz składniki mineralne i witaminy, poprawiają w widoczny sposób stan skóry oraz wpływają na regenerację mięśni. Tym samym każda aktywna mama, może dostarczyć sobie również sporej dawki energii na długi czas i sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią jej rosnące dziecko.

Kluczowe korzyści

  • Szybkie odzyskanie pewności siebie;
  • Łatwy sposób na przywrócenie sobie atrakcyjnego wyglądu;
  • Poprawa stanu skóry;
  • Przywrócenie skórze jędrności i elastyczności;
  • Wsparcie dla zwiotczałych lub przeciążonych mięśni;
  • Pomoc dla kobiet ze skórą wrażliwą lub zniszczoną przez ciążę;
  • Alternatywa dla tradycyjnego posiłku;
  • Wzmocnienie dla systemu nerwowego.

Co to oznacza dla Ciebie?

Bycie mamą – a w szczególności mamą karmiącą piersią – to poważne obciążenie dla całego ustroju. Odciska się ono również na stanie maminej skóry, która wiotczeje lub zmienia swój wygląd diametralnie. Powrót do formy sprzed ciąży i dawnego olśniewającego wyglądu jest trudny, ale z programem Regeneracja ciała kobiety przyspiesza co najmniej dwukrotnie! Firma Herbalife umieściła w nim aż 4 preparaty, które sprzyjają kobiecej urodzie i są w stanie zadbać o nią kompleksowo. Dodatkowo są wyraźnym wsparciem dla mięśni oraz – co szalenie istotne – układu nerwowego, które wystawione zostają na poważne obciążenia.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Pyszny, sycący i zrównoważony posiłek, bogaty w proteiny białka sojowego. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, które pomagają w regulacji cukru we krwi, jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach. Codzienne stosowanie tego suplementu dostarcza odpowiedniej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zostają zużyte podczas wysiłku fizycznego.
 Cell Activator

Cell Activator

To nowoczesny zestaw naturalnych mikroelementów i składników botanicznych, uzupełniający odżywianie na poziomie komórkowym. Pomaga w wykorzystaniu składników odżywczych.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl