Schizandra Plus Herbalife

Schizandra Plus Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Suplement diety w tabletkach do codziennego stosowania, pomocny w walce z działaniem szkodliwych wolnych rodników. Preparat składa się z samych naturalnych składników. Głównym z nich jest Jagoda Schizandry - egzotyczny owoc bogaty w witaminy: C, E i B6 oraz selen.

Kluczowe korzyści

  • Łatwy i prosty sposób na podniesienie sowjej odporności;
  • Szybka i sprawdzona metoda na wzmocnienie układu nerwowego - dzięki witaminie B6;
  • Skuteczna broń w walce z wolnymi rodnikami - dzięki witaminie C;
  • Suplement diety pomaga uzupełnić w diecie niedobory witamin: C, E i B6;
  • Idealny dla wszystkich zabieganych i prowadzących aktywny tryb życia;
  • Wsparcie dla tarczycy - dzięki selenowi;
  • Wzmacnia organizm od wewnątrz czyniąc go silniejszy na zewnątrz.

Co to oznacza dla Ciebie?

Żyjąc na wysokich obrotach a do tego w ciągłym pośpiechu, zapominamy jak ważnym jest dbanie o swój organizm i jego potrzeby. Dlatego powstał środek jakim jest Schizandra Plus Herbalife. Dzięki jego regularnemu zażywaniu poprawia się ogólna wydajność i kondycja naszego organizmu. Staje się on silniejszy w odpieraniu ataków ze strony wolnych rodników oraz różnego rodzaju mikroorganizmów jak bakterie czy wirusy. Dzięki temu będziemy rzadziej chorować, a jeśli już nawet dopadnie nas jakaś infekcja - lżej ją przejdziemy. Ponadto Schizandra Plus Herbalife pomaga nam też zadbać w pełni o układ nerwowy.

Jak stosować

2 tabletki dziennie w czasie posiłku.

Suplement Herbalife nie jest przeznaczony do leczenia Suplement diety nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.

Zawartość: 135g

Schizandra Plus - etykieta opakowania

 

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl