Skuteczna redukcja cellulitu

Skuteczna redukcja cellulitu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Dzięki temu programowi Twój cellulit szybko stanie się tylko przykrym wspomnieniem. W skład tego programu wchodzą 4 różne produkty z dwóch odmiennych kategorii. Dwa pierwsze czyli Herbatka Rozpuszczalna i Błonnik & Zioła w tabletkach pomagają walczyć z cellulitem od wewnątrz, mobilizując ustrój do szybszego usuwania złogów i toksyn; dwa drugie czyli Balsam Złuszczający oraz Krem Odżywczy do ciała, wspierają walkę z cellulitem na zewnątrz, poprawiając stan skóry, dzięki czemu cellulit przestaje być widoczny.

Kluczowe korzyści

  • Ładniejsze ciało;
  • Sprężysta, gładka i jędrniejsza skóra;
  • Szybka likwidacja cellulitu;
  • Kompleksowa walka z cellulitem – na zewnątrz i od wewnątrz;
  • Wsparcie dla procesu usuwania z organizmu: toksyn i złogów, które są pośrednią przyczyną powstawania cellulitu;
  • Uzupełnienie niedoborów błonnika;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego;
  • Świetne uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych i odchudzających na całe ciało.

Co to oznacza dla Ciebie?

Walka z cellulitem jest nierówna i rzadko kiedy się ją wygrywa. Aby go pokonać potrzebne jest bardzo agresywne działanie. Program Skuteczna redukcja cellulitu od Herbalife doskonale nadaje się do tego celu. Zapewnia on bowiem dwufazowy atak: na zewnątrz za pomocą odpowiednich kosmetyków oraz od wewnątrz za pomocą określonych preparatów. Jak działa ten program? Otóż, z jednej strony przyspiesza metabolizm i wspieraj redukcję tkanki tłuszczowej. Z drugiej zaś przyczynia się do widocznej i szybkiej redukcji skórki pomarańczowej na całym ciele. Utrzymuje też stały poziom przemiany materii, dzięki czemu czyni nasze wysiłki jeszcze bardziej skutecznymi.

 Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka rozpuszczalna 50g

Odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

dostępne smaki: oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy /Smak herbatki należy określić w komentarzu do zamówienia/.
 Błonnik i Zioła

Błonnik i Zioła

Zawiera błonnik roślinny, który zapewnia uzupełnienie codziennej diety w błonnik. Mieszanka ziół jaką zawiera powoduje działanie wspomagające naturalne procesy eliminacji toksyn i złogów z organizmu.
 Balsam złuszczający do ciała

Balsam złuszczający do ciała

Nieodpowiednie odżywianie może doprowadzić do gromadzenia się w organizmie toksyn i powstawania objawów tzw. pomarańczowej skórki. Wygładza skórę i sprawia, że staje się ona delikatniejsza. Pomaga przyspieszyć naturalny proces eksfoliacji. Do stosowania pod prysznicem.
 Krem odżywczy do ciała

Krem odżywczy do ciała

Krem odżywczy zawiera kwasy owocowe, pozyskane z roślin, by poprawić fakturę i koloryt skóry, sprawia, że skóra staje się jedwabista, gładka, sprężysta i promienna, redukuje objawy cellulitu (pomarańczowa skórka).

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl