Wzmocnienie stawów i kości

Wzmocnienie stawów i kości

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Dzięki temu programowi kompleksowo zadbasz o swoje kości i stawy, dzięki czemu nie będą Ci groziły żadne kontuzje. Uprawianie sportu wymaga od nas pełnej sprawności. Dlatego każdy sportowiec powinien dbać o kondycję swoich stawów, mięśni i kości. Dzięki programowi Wzmocnienie stawów i kości zadanie to staje się dużo łatwiejsze. Wchodzące w jego skład preparaty, wypełnione są bowiem wapniem i białkiem czyli najważniejszymi dla sprawnych stawów i mocnych kości składnikami. Dodatkowo program ten pozwala zadbać o serce wzmacniając ten organ, jak i cały układ krążenia. Program ten uzupełnia też wszelkie niedobory składników odżywczych, które są wydalane wraz z potem. Wspomaga on również proces utraty tkanki tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej.

Kluczowe korzyści

 • 100% bezpieczeństwo dla ustroju;
 • Naturalne wsparcie dla układu kostnego;
 • Szybka regeneracja mięśni;
 • Wsparcie dla procesu redukcji tkanki tłuszczowej;
 • Wsparcie dla serca i układu krążenia;
 • Bezpośrednie i szybkie wyrównanie braków składników odżywczych dla całego ustroju;
 • Alternatywa dla pracochłonnych posiłków;
 • Łatwiejsza kontrola wagi (masy ciała);
 • Szybsza regeneracja sił po wysiłku;
 • Mobilizacja układu krążenia;
 • Wzrost wydajności fizycznej organizmu.

Co to oznacza dla Ciebie?

Aby uprawianie sportu przynosiło Ci zadowolenie, musisz być całkowicie sprawny. Nie możesz też dopuścić do powstania wyraźnych niedoborów ważnych składników odżywczych jak witaminy, minerały, pierwiastki czy węglowodany. W odpowiedzi na te potrzeby powstał właśnie program Wzmocnienie stawów i kości, który pozwala zachować pełną sprawność przy równoczesnym wsparciu dla całego organizmu. Największy nacisk zaś położono tu na układ kostno-stawowy oraz układ krążenia, gdyż to właśnie one są najistotniejsze dla każdego sportowca. Dodatkowo program ten pozwala kontrolować masę ciała - co również jest istotne dla każdego sportowca oraz czyni wykonywane przez niego ćwiczenia o wiele efektywniejszymi.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl odżywczy Herbalife w połączeniu ze zdrową dietą i programem fitness, jest idealnym, zdrowym, zawierającym białko sojowe posiłkiem, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Dzięki temu możesz się skoncentrować na działaniu i osiąganiu najlepszych wyników, zapewniając Twojemu organizmowi wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz do optymalnego funkcjonowania. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 2 Multiwitaminy 

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach. Codzienne stosowanie tego suplementu dostarcza odpowiedniej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zostają zużyte podczas wysiłku fizycznego.
 Herbalifeline

Herbalifeline

To jedno z najlepszych źródeł omega-3, które wspiera optymalne i zdrowe odżywianie. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w Herbalifeline Herbalife pomogą utrzymać dobre samopoczucie psychiczne i zdrowe serce. Produkt polecany wszystkim, którzy chcieliby w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie. Omega 3 jest przeznaczona także dla osób, których dieta jest uboga w tłuste ryby morskie, które są największym źródłem kwasów tłuszczowych.
 Xtra-Cal

Xtra Cal

Wapniowy suplement w tabletkach uzupełniony dodatkiem witamin i ziół. Xtra Cal Herbalife to najbardziej skoncentrowana i najczystsza forma łatwoprzyswajalnego przez ustrój ludzki wapnia. Dla lepszego działania, preparat uzupełniony został o dodatek witamin oraz ziół ważnych dla naszego organizmu.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl