Program odżywczy

Program odżywczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Idealne rozwiązanie dla każdego, kto trenuje i chce zadbać o swój ustrój kompleksowo. Program Odżywczy dedykowany jest dla sportowców – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Pozwala uzupełnić wszelkie niedobory minerałów i pierwiastków oraz odżywić mięśnie. Wchodzące w jego skład komponenty pomagają też w szybszej regeneracji organizmu przed, jak i po treningu.

Kluczowe korzyści

  • Prosty sposób na uzupełnienie niedoborów minerałów i witamin, które tracone są wraz z potem;
  • Sprawdzona metoda na błyskawiczny, pełen wartości odżywczych posiłek;
  • Wsparcie dla mięśni;
  • Regulacja pracy układu trawiennego;
  • Szybsza redukcja tkanki tłuszczowej;
  • Szybszy przyrost masy mięśniowej;
  • Idealny sposób na zdrowe śniadanie lub pożywny posiłek tuż po treningu;
  • Wzmocnienie ogólne organizmu;
  • Poprawa wydajności ustroju.

Co to oznacza dla Ciebie?

Uprawianie sportu niemal zawsze wiąże się z pewnym wyczerpaniem organizmu. Szczególnie mięśnie potrzebują skutecznego sposobu na ich regenerację. Dlatego też Herbalife przygotował specjalnie dla sportowców program, dzięki któremu w szybki i prosty sposób będą oni mogli uzupełnić powstałe w czasie ćwiczeń niedobory witamin i innych ważnych składników. Program pozwala też na szybkie przygotowanie pełnowartościowego, smacznego i zawierającego sporą dawkę białką posiłku – zarówno przed treningiem, jak i zaraz po nim. Dodatkowo mogą oni też zadbać o kondycję swojego żołądka i przyspieszyć efekty treningów – zastępując tkankę tłuszczową masą mięśniową. Szybsza regeneracja to większa wydolność organizmu, a tym samym lepsze wyniki i efekty ćwiczeń.

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl odżywczy Herbalife w połączeniu ze zdrową dietą i programem fitness, jest idealnym, zdrowym, zawierającym białko sojowe posiłkiem, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Dzięki temu możesz się skoncentrować na działaniu i osiąganiu najlepszych wyników, zapewniając Twojemu organizmowi wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz do optymalnego funkcjonowania. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Pomaga zbudować zgrabną muskulaturę ciała . Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na białko w wyniku dużego obciążenia fizycznego, wskazane jest zastosowanie odżywki wysokobiałkowej. Aby wspomagać przyrost masy mięśni należy spożywać 2-2,5g białka na każdy kilogram masy ciała. Odżywka białkowa to nie tylko wspomaganie przy treningu ale budowanie masy mięśniowej, pomoc przy spalaniu tłuszczu, zwiększenie wydolności organizmu.
Błonnik i Zioła 

Błonnik i Zioła

Skład tego suplementu może korzystnie wpłynąć na procesy zachodzące w układzie pokarmowym. Efektem tego może być poprawa wchłanialności w układzie pokarmowym. Każde zdrowe śniadanie powinno zawierać ten błonnik.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach. Codzienne stosowanie tego suplementu dostarcza odpowiedniej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zostają zużyte podczas wysiłku fizycznego.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl