Wzmocnienie wytrzymałości

Wzmocnienie wytrzymałości

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Z tym programem żaden – nawet najbardziej intensywny – trening nie będzie dla Ciebie przeszkodą. W skład tego programu weszły aż 3 produkty zapewniające naturalny przypływ energii oraz pobudzające proces spalania tłuszczu. Dzięki niemu dodatkowo dostarczysz swojemu ustrojowi niezbędnych dla jego prawidłowej pracy składników odżywczych. Ponadto w szybki i bezpieczny sposób zregenerujesz i odżywisz swoje mięśnie. Program pomoże Ci też skoncentrować się bardziej na wykonywanych ćwiczeniach, co znacznie poprawi ich efekty.

Kluczowe korzyści

 • Błyskawiczny zastrzyk energii bez obciążania serca;
 • Szybka redukcja zmęczenia fizycznego;
 • Pobudzenie koncentracji;
 • Pomoc w utrzymaniu dobrej formy fizycznej;
 • Szybka likwidacja i zapobieganie osłabieniom czy wyczerpaniu;
 • Zwiększenie odporności na zmęczenie fizyczne i umysłowe;
 • Zwiększenie zdolności do wysiłku fizycznego;
 • Pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej;
 • Prosty sposób na odżywienie mięśni;
 • Sprawdzona metoda na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej;
 • Łatwe kształtowanie ciała;
 • Lepsze rezultaty ćwiczeń fizycznych.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki programowi Wzmocnienie wytrzymałości Twój organizm o wiele lepiej poradzi sobie nawet z bardzo wyczerpującymi ćwiczeniami. Tym samym o wiele szybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty. Ponadto program stanowi doskonałe wsparcie dla każdego, komu zależy nie tylko na redukcji masy ciała, ale również na ukształtowaniu jego rzeźby. Decydując się z kolei na zastąpienie jednego czy dwóch posiłków w ciągu dnia przez Koktajl Odżywczy, można na długi czas czuć się sytym , co ułatwia panowanie nad napadami głodu i tym samym sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki. Program Wzmocnienie wytrzymałości pomaga też w osiąganiu maksymalnej koncentracji na wykonywanych ćwiczeniach, co pozwala na osiąganie naprawdę dobrych i szybko widocznych efektów.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 NRG - Naturalna Guarana

NRG - Naturalna Guarana - tabletki

Zwalcza zmęczenie umysłowe i fizyczne, zwiększa wytrzymałość fizyczna w trakcie wysiłku. W jednej tabletce znajduje się 800mg naturalnej guarany.
Thermo Complete 

Thermo Complete

Rewolucyjny suplement ziołowy, stworzony w celu wspierania procesów kształtowania sylwetki. Thermo Complete łączy silną mieszankę starannie wyselekcjonowanych ziół, które wspierają proces kontroli wagi. Działające w sposób synergiczny zioła w naturalny sposób pomagają poczuć orzeźwienie i pozwalają na uporanie się z codziennymi wyzwaniami związanymi z obciążeniem fizycznym organizmu.
 Liftoff

Liftoff

Wspiera utrzymanie koncentracji, jak również dostarcza 100% zds witamin z grupy B dla efektywnego wytwarzania energii.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl