Zwiększenie wydajności

Zwiększenie wydajności

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Dzięki temu programowi dostarczysz swojemu organizmowi podwójnej dawki energii, a Twoje treningi staną się jeszcze bardziej efektywne. W skład programu Zwiększenie wydajności wchodzą preparaty, dzięki którym można szybko wyrównać niedobory energetyczne, jak i poziom płynów ustrojowych. Ponadto program ten stanowi doskonałe wsparcie dla mięśni. Przyczynia się też do łatwiejszej kontroli masy ciała. Sprzyja też utracie wagi i pomaga w budowie ładnej rzeźby (przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej na rzec przyrostu mięśni).

Kluczowe korzyści

 • Dostarczenie składników niezbędnych do prawidłowej pracy mięśni;
 • Szybka regeneracja mięśni;
 • Wsparcie wydajności organizmu;
 • Smaczny i szybki posiłek dla sportowca;
 • Podwojenie mocy w czasie wysiłku fizycznego;
 • Zapewnienie odpowiedniego nawodnienia organizmu;
 • Wyrównanie niedoborów energetycznych;
 • Błyskawiczna redukcja zmęczenia po treningu;
 • Odżywienie ustroju od wewnątrz;
 • Szybsze spalanie tłuszczu;
 • Szybsza budowa beztłuszczowej masy mięśniowej.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dla sportowca lub osoby, która intensywnie i regularnie ćwiczy w celu zrzucenia nadwagi, wysoka wydajność organizmu jest szalenie istotna. W czasie wysiłku poziom energii niestety spada. Podobnie jak poziom płynów ustrojowych. Może to w efekcie oznaczać gorsze wyniki treningu i szybszego wyczerpania. Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy sięgnąć po zestaw Zwiększenie wydajności, dzięki któremu szybko odzyskasz energię a przy tym łatwiej osiągniesz wyższe wyniki w treningu. Program pomaga też w efektywniejszym zużyciu tlenu, co jest przydatne szczególnie w czasie ćwiczeń cardio. Zwiększenie wydajności to również doskonały sposób na dostarczenie orgiazmowi niezbędnych: elektrolitów, antyoksydantów, minerałów i witamin. Program pomaga też w szybszej redukcji masy ciała i wspiera budowę mięśni.

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
 NRG - Naturalna Guarana

NRG - Naturalna Guarana - tabletki

Zwalcza zmęczenie umysłowe i fizyczne, zwiększa wytrzymałość fizyczna w trakcie wysiłku. W jednej tabletce znajduje się 800mg naturalnej guarany.
Schizandra Plus 

Schizandra Plus

Pomaga zwiększyć zdolność organizmu do efektywnego zużycia tlenu, co jest szczególnie przydatne podczas ćwiczeń. Suplement ten dostarcza przeciwutleniające składniki odżywcze.
H3oPro 

H3oPro

Powstały z niego napój izotoniczny, pomaga uzupełnić niedobory płynów i energii, do jakich dochodzi w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. H3O Pro™ Herbalife to wyjątkowy suplement, gdyż opracowany został przez ekspertów żywieniowych sportowców z przeznaczeniem dla sportowców - zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Już jedna jego porcja przywraca utraconą energię i wyrównuje niedobory płynów.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl