Szczupła mama

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Rewelacyjna metoda dla każdej mamy, która marzy o zgrabnej sylwetce sprzed ciąży. Dzięki programowi Szczupła mama marzenia o tym, by powrócić do swojej wagi i wyglądu sprzed ciąży, nabierają realnych kształtów. Weszły w jego skład 3 rewelacyjne produkty od Herbalife, które pomagają szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej, przyspieszają odchudzanie, a także pomagają w zbudowaniu ładnego kształtnego ciała.

 

Specjalne zalecenia dla kobiet, które karmią piersią. Program zalecany dla kobiet, które zakończyły już okres karmienia piersią.

Kluczowe korzyści

  • Pyszny, sycący na dłużej i pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia (śniadanie, obiad, posiłek po treningu);
  • Pożywka dla mięśni;
  • Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej;
  • Podkręcenie metabolizmu;
  • Regeneracja mięśni po ćwiczeniach;
  • Łatwa kontrola wagi;
  • Świetny sposób na wsparcie procesu odchudzania;
  • Pomoc w wyrzeźbieniu ciała;
  • Niwelacja problemu obwisłej skóry – pozostałości po porodzie i ciąży.

Co to oznacza dla Ciebie?

Niektóre kobiety po zajściu w ciążę, nie potrafią wrócić do swojej dawnej figury, mimo licznych wyrzeczeń i nieustających prób. Sen z powiek spędza im ich widok w lustrze – rozstępy, zwisająca skóra lub nadmiar kilogramów. Dzięki programowi Szczupła Mama ich marzenia stają się realne. Jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym preparatom. Skład poszczególnych z nich sprzyja szybszej redukcji wagi w widoczny gołym okiem sposób. Preparaty te dodają też każdej mamie energii, którą mogą spożytkować oddając się ćwiczeniom fizycznym. Wtedy efekty stają się jeszcze bardziej spektakularne. Program zapewnia też panowanie nad uczuciem głodu, co dodatkowo wpływa na utratę kilogramów. Dzięki temu każda mama, może czuć się nie tylko w pełni syta przez długi czas, ale również zadbać w ten sposób o swoją figurę i przyspieszyć pracę nad nią.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Pyszny, sycący i zrównoważony posiłek, bogaty w proteiny białka sojowego. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, które pomagają w regulacji cukru we krwi, jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia.)
Formuła 3 - Odżywka Białkowa 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wpływa na odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.
Formuła 2 Multiwitaminy 

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl