Szybki przyrost masy mięśniowej

Szybki przyrost masy mięśniowej

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

 

Informacja o programie

Podstawowe informacje

Program dietetyczny przeznaczony dla osób, które stawiają głównie na szybkie i widoczne efekty w przybieraniu na wadze lub budowaniu masy mięśniowej. Szybki przyrost masy mięśniowej to zestaw aż 7 odpowiednio skomponowanych produktów Herbalife. Każdy z nich posiada inne działanie. Wszystkie razem zaś powodują szybkie zbudowanie kształtnego ciała i uzupełniają wszelkie niedobory związane z niewłaściwym odżywianiem lub brakiem odpowiedniej ilości czasu, by o siebie zadbać. Program może być też z powodzeniem stosowany przez sportowców ze względu na dużą dawkę białka w 100% łatwoprzyswajalnego - budulca silnych mięśni.

Kluczowe korzyści

  • Szybkie i spektakularne efekty;
  • Preparaty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia;
  • Szybkie i trwałe uczucie sytości na długi czas;
  • Szybki sposób na zapewnienie sobie energii potrzebnej na cały dzień;
  • Alternatywa dla kolejnych filiżanek kawy - co jest mniejszym obciążeniem dla serca i układu nerwowego;
  • Nie obciąża żołądka;
  • Prosty sposób na zbudowanie masy mięśniowej;
  • Idealnie nadaje się do suplementacji: witamin, białka i inny ważnych składników odżywczych;
  • Szybka regeneracja mięśni;
  • Koktajle mogą zastąpić 1 lub 2 posiłki - także tylko „przed“ i „po“ treningu.

Co to oznacza dla Ciebie?

Szybki przyrost masy mięśniowej to program wyjątkowy. Przygotowany dla osób, które nie lubią czekać na efekty swojej pracy i chcą je widzieć jak najszybciej. Mowa tu głównie o sportowcach i osobach, które chciałyby zmienić swój kształt sylwetki nie obrastając przy tym w tłuszcz. Preparaty wchodzące w jego skład pomagają też zoptymalizować funkcje organizmu, dostarczając mu odpowiednich dziennych dawek niezbędnych witamin i minerałów.

 Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

3 opakowania Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, toffi jabłko i cynamon (Smaki koktajli należy określić w komentarzu do zamówienia.)
 Formuła 3 - Odżywka Białkowa

2 opakowania Formuła 3 - Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa Herbalife zawiera białko sojowe i białko serwatki. Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.
 Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - Multiwitaminy

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.
 Cell Activator

Cell Activator Herbalife

Suplement diety o wszechstronnym działaniu. To nowoczesny zestaw naturalnych mikroelementów i składników botanicznych, uzupełniający odżywianie na poziomie komórkowym. Pomaga w przyswajaniu ważnych składników odżywczych z pożywienia oraz przyspiesza ich przekształcanie w energię.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl