WOMAN perfumy damskie

WOMAN perfumy damskie

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Podstawowe informacje

Wyjątkowa nuta zapachowa dla Wyjątkowych Kobiet. Te wyjątkowe perfumy powstały w oparciu o naturalne składniki takie jak zioła i rośliny. Dzięki temu są bardzo łagodne dla naszej skóry. Nie podrażniają jej, a dodatkowo pielęgnują. Perfumy charakteryzuje też wyjątkowo długotrwałe działanie.

Kluczowe korzyści

  • Same naturalne składniki i aromaty, przyjazne dla skóry;
  • Skóra zadbana a przy tym otulona w piękną woń;
  • Łatwy sposób na dodanie sobie zmysłowości i pewności siebie;
  • Unikalna formuła i kompozycja zapachowa;
  • Subtelny sposób na podkreślenie swojej atrakcyjności;
  • Długotrwały efekt.

Co to oznacza dla Ciebie?

Nic tak nie świadczy o charakterze kobiety, jak jej perfumy. Warto jednak od czasu do czasu spróbować czegoś nowego, unikalnego i wyjątkowego. Takie właśnie są perfumy WOMAN od Herbalife. Oryginalna kompozycja zapachowa, jaką tworzą tu cytrusy z dodatkiem jaśminu, lilii wodnej oraz peonii, to spory atut tego kosmetyku. Perfumy WOMAN od Herbalife to źródło niewyczerpanej przyjemności i relaksu w jednym.

Opakowanie: 50 ml

Jak stosować

Perfumy Herbalife to źródło niezapomnianej elegancji i unikalności, zostały opracowane tak, by uchwycić istotę Twojej tajemniczości. Perfumy można stosować o dowolnej porze.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl